Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 90.12 zł

Inferno

Dan Brown Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Robert J. Szmidt
Sonia Draga
Robert Langdon (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Robert J. Szmidt

Są książki, które pobudzają wyobraźnię i zaprowadzają nas w opisane miejsca. Dan Brown sprawił, że chciałabym odwiedzić Folrencje i przejść ulicami, którymi kroczyli bohaterowie. Dla mnie to plus dla odbioru książki kiedy nie zastanawiałam się jedynie nad rozwiązaniem zagadki.

Myślę, że książkę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Komuś, kto widział film- na pewno oryginał spodoba Ci się bardziej, niezależnie od tego co myślisz o filmie. I komuś, kto go nie widział- bo to po prostu dobra lektura.
Opowieść pełna wartkiej akcji, ale także ciekawostek historycznych i przemyślanych intryg. Przypadło mi też do gustu zakończenie, ale żeby nie...

Z sentymentu do filmu obejrzanego za dzieciaka przeczytałem książkę i powiem że nie mam szczególnej opinii, zwyczajna książka - ani zła ani też wybitna

Tak jak inne z tej serii bardzo mi się podobała. Bardzo trzymająca w napięciu, a końcówka nie do oderwania się, wciąga niesamowicie, oczywiście nie wszystkim się spodoba. Ale dla mnie bardzo dobra.

Całkiem fajna książka z kilkoma niezłymi zwrotami akcji, jednakże pewne wydarzenia i elementy fabuły wydają się nadto naciągane byleby tylko zamieszać. Zakończenie jednakże zrobiło na mnie wrażenie.

Inspirująca, na czasie, dobrze napisana. Jedna z lepszych powieści Browna. Jedyny minus: wydaje się, że w większości jego powieści (tej także) występuje ta sama główna bohaterka - jakiś niedościgniony ideał autora.

Bardzo aktualna dzisiaj w dobie pandemii

Gdy czytam tak wiele negatywnych opinii o książkach Dana Browna to zastanawiam się, dlaczego czytelnicy jednak je czytają? Jest to literatura rozrywkowa i ja tak ją traktuję. Świetnie się bawiłam czytając "Inferno". Zresztą temat jakże aktualny, u Browna wirus Zobrista - na świecie Koronawirus. Poza tym uważam, że autor doskonale dopracował elementy historii, kultury,...

To już kolejny tom przygód profesora Roberta Langdona i w moim odczuciu najsłabszy. Momentami czułam się znużona lekturą - może to z powodu licznych opisów krajobrazu i zabytków... Jednak końcówka wciągająca i odrobinę zaskakująca.

Zdecydowanie moja ulubiona pozycja od Browna. Ani jedna strona nie zasługuje na usunięcie. Wielki szacunek

21 811
    7 513