Skarby

2000-08-01
2000-08-01
83-7245-405-1
Joanna Nałęcz-Żółtańska
porywający romans powieść sensacyjna.

Romans bardzo fajny i ciekawy, pełna intryg, zagadek..tajemnic powieść.
Fabuła zaskakująca, znakomita napięcie rosło bardzo jak czytałam tą książkę, zaskoczyła mnie pozytywnie emocji mocnych mi dostarczyła.
Wciągnęła mnie od pierwszej strony powieści do ostatniej strony.
Trzymała mnie w napięciu.
Historia opowiada o Adrii Nash adoptowanej w dzieciństwie, została porwana przed dwudziestu laty jest córką hotelowego potentata.
Jego dzieci uważają ją za oszustkę, że oszukuje wszystkich naokoło, żeby zgarnąć ich miliony.
Lekka, przyjemna książka, czasem lubię sięgnąć po taką dobrą powieść z sensacyjną intrygą i przeczytać bo warto!!!

Romans bardzo fajny i ciekawy, pełna intryg, zagadek..tajemnic powieść.
Wciągnęła mnie od pierwszej strony powieści do ostatniej strony.
Trzymała mnie w napięciu.
Historia opowiada o Adrii Nash adoptowanej w dzieciństwie, została porwana...

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

Świetna książka. Tak jak każda tej autorki.

Świetna książka. Tak jak każda tej autorki.

Przebrnęłam. I myślałam, że nie skończę. Książka - dramat czytelnika. Tania sensacja ubarwiana sekscesami (no bo czym taką głupotę ubarwić?). Do zapomnienia. Omijać łukiem.

• Lisa Jackson
  • 2010