Sempre: Redemption

Okładka książki Sempre: Redemption J.M. Darhower
Okładka książki Sempre: Redemption
J.M. Darhower Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Sempre (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sempre (tom 2)
Gallery Books
2014-04-01
2014-04-01
Erotic Thrillers Romantic Erotica Suspense Dark New Adult Mafia

Nie jest to Romans na 100%. Kataegoria kryminalno - mafijna z romansem w tle.
Niesamowita książka. Dopiero co skończyłam czytać i szczerze powiem, że nie wiem od czaego zacząć.
Z niecierpliwością sięgnęłam po drugą część tej serii i tak jak przy pierwszej części nie zawiodłam się. Książka wspaniała, mnóstwo wrażeń, ogrom emocji towarzyszyło mi przez całą książkę. Od początku do końca czytałam ją jednym tchem.
Początek Sempre : Redemption wspaniały. Po gorzkiej i brutalnej pierwszej części wreszcie nastał spokój. Niestety nie trwało to krótko. Główni bohaterowie a dokładniej Carmine podjął pewne zobowiązania i decyzje i teraz musi się z tego wywiązać. Od tego momentu moja rozpacz była ogromna jednakze tłumaczyłam sobie, że tak musi być. Słowo się rzekło, czyny zostały dokonanie i nie ma odwrotu.
A Haven musi nauczyć się życia tak jakby dopiero się urodziła i witała się ze światem. Z tą różnicą, że teraz to ona dokonuje wyborów i sama kieruje swoim życiem. Niby nic ale tak wiele. Rozpacz, smutek, żal, złość przepełniały jej serce ale również chęć życia, poznania świata była olbrzymia. Jednakże to co było najgorsze dla niej i dla mnie osobiście to fakt, ze w tym świecie była kompletnie sama. Nie miała nikogo. I teraz pytanie czy to był jej wybór?
Ta część mocniejsza, mroczniejsza, pokazujaca świat mafijny i jego brutalne oblicze. Lojalność wobec "Rodziny" ponad wszystko. Zaskakujące działania szefów Mafi powodowały, ze momentami traciłąm nadzieję. Zachowania najbliższych członków rodziny dalekie były od takich jakie znamy. To, ze jesteś spokrewniony z jakimś członkiem Mafi jest nieważne. Wykonanie rozkazów, gotowość w każdej chwili a o sprzeciwianiu się to w ogólne można zapomnieć. Ogromne wrażenie wywarł na mnie Corrado. Osoba jakby bez serca, bez uczuć. Surowość i brak emocji w tym gościu przerażała mnie. Ale teraz stwierdzam, że jest On idealną kandydatem na ..... i znalazł się w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. Ale czy tak na prawdę jest to tylko przypadek czy dokłądnie przemyślane i przeanalizowane działanie?
Ogólnie książka wstrzącająca i mocno wzruszająca. Ukazująca mnogość tematów i trzymająca za serce non stop. Serdecznie polecam.

Nie jest to Romans na 100%. Kataegoria kryminalno - mafijna z romansem w tle.

• Przeczytane w 2014
  • Guilty pleasures ; )
  • Po angielsku
  • Kiedyś fanfiction
  • W oryginale
  • Romansidła i Erotyki ; )

Dodaj cytat z książki Sempre: Redemption