Nauczka dla Księcia

Sarah MacLean Wydawnictwo: Amber Cykl: Zasady łajdaków (tom 3) literatura obyczajowa, romans
No Good Duke Goes Unpunished
Zasady łajdaków (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Januszewska
romans książe tajemnica miłość nadzieja intryga

Uwielbiam tą autorkę, pisze lekką ręką, z humorem :)
Poza tym miała ciekawy pomysł na cykl :) No bo to, żeby opisać historię właścicieli kasyna już samo w sobie jest interesujące. Autorka dobrze poprowadziła ten wątek :)
A z tej książki... Najbliższa jest mi postać Temple. Chodź Mary uciekająca przed jarzmem ojca tyrana i starym narzeczonym też jest interesujący. To co...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

ciekawa...

Meczylam sie z ta ksiazka. Sceny okropnie rozwleczone. Jedna rozmowa ciagnie sie kilka stron. Romans jak romans. Najpierw sie nie lubia, pozniej zyc bez siebie nie moga. Koncowka ksiazki zdecydowanie ciekawsza.

Książka z serii: "Jak skopać dobrze zapowiadającą się powieść w 300 stron?" Po pierwsze przedstawić czytelnikowi durne rozterki i problemy, które tak naprawdę rozwiązałaby jedna, malusia, szczera rozmowa. Po drugie wprowadzić kilka postaci, które nie mają najmniejszego znaczenia dla fabuły. Po trzecie napisać beznadziejne dialogi, które nie trzymają się kupy i...

,,Nauczka dla księcia" to trzecia książka z czteroczęściowej serii ,,Zasady łajdaków", której bohaterami są arystokraci wykluczeni z londyńskiej socjety i prowadzący wspólnie skandaliczne kasyno. Bohaterem tego tomiku jest Temple, okryty piętnem zabójcy książę a zarazem niepokonany bokser. Dwanaście lat temu jego życie zrujnowała Mara Lowe. Dziewczyna zniknęła w...

Książka okropna, główna bohaterka przerysowana, akcja stawia wiele do życzenia.
Dawno nie rozczarowałam się przy książce tak jak właśnie przy tej. Jedna z gorszych opowieści jakie kiedykolwiek czytałam. Nie znalazłam nic pozytywnego i nieczego coby mnie zaciekawiło.

Fajna książka, choć trochę mnie zawiodły opisy dialogów i wątków, które według mnie mogły być bardziej ciekawe.

Na początku trochę nużyły mnie bardzo długie i szczegółowe dialogi. Potem dałam się wciągnąć. I choć książka przewidywalna, bo przecież takie są romanse, to przyjemnie mi się czytało, a nawet się wzruszyłam. Polecam.

"Nauczka dla księcia" to całkiem fajny romans historyczny, z ciekawą akcją i motywem zemsty w tle.
Tym razem on chce się zemścić niej, bo 12 lat wcześniej został oskarżony o morderstwo właśnie na niej i przez to jego życie wywróciło się do góry nogami.
Ona też nie miała lekko. Uciekła z domu przed niechcianym małżeństwem z jego ojcem i wcale nie chciała wrabiać go w...

Historia miłości Temple'a i Mary najmniej mi się spodobała.Główna bohaterka była wkurzająca, jej wybory niezrozumiałe i nie mogłam się z nią kompletnie utożsamić. Na miejscu Temple'a zemściłabym się na Marze zamiast zakochania się.
Trzech łajdaków za nami, czas na ostatniego. Jeden moment w książce dał mi do myślenia, kto może być wielką miłością Chase'a. Nie dało się nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje