Sekretny portret miłości

Sarah MacLean Wydawnictwo: Amber Cykl: Scandal & Scoundrel (tom 2) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
A Scot in the Dark
2018-07-17
2016-12-08
Amber
A Scot in the Dark
Scandal & Scoundrel (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2018-07-17
Romans Historyczny

Zauważyłam że autorka ma talent do budzenia napięcia - z każdą kolejną lekturą coraz bardziej mnie zaskakuje jak łatwo jej to wychodzi. Następnym plusem jest dużo akcji naprawdę uwielbiam ją za to że w każdej jej książce oprócz głównego wątku dużo się dzieje przez co trudno tę książkę ocenić... osobiście mam mieszane uczucia.
Raz ten romans kochałam, a za drugim razem...

Klasyczny romans ale dość wciągający.
Historia jest fascynująca co się stanie gdy wszyscy ujrzą obraz.
Książka lekka i przyjemna. Polecam

Świetna...

Świetny romans! Bohaterów lubi się do pierwszej chwili, akcja wciąga i do tego niebanalna, jak na romans, historia. Polecam!

Całkiem przyjemne czytadło. Polecam, szczególnie wielbicielkom romansów historycznych.

ta książka to jeden wielki chaos. Lilian i Alec ciągle się powtarzają, czasami miałam wrażenie, że zakładkę mi ktoś przyłożył (jednak to niemożliwe w wersji elektronicznej) i czytam tą samą stronę po raz kolejny.
Dużo gorsza od poprzedniego tomu cyklu. Może to wina tłumaczenia (każdy tom tłumaczył ktoś inny).
Nawet siostry Talbot mają tu inny przydomek niż w części pierwszej.

MacLean zrobiła z bohaterki debilkę, następnie poprzez bohatera usiłowała odwrócić to wrażenie. Bezskutecznie. Co gorsza, Alec użalał się nad sobą, zamiast po dwudziestu latach wyciągnąć jakieś wnioski, szczególnie że po drodze wiele się zmieniło.
Ponadto rozwiązania czasowe kompletnie się pomieszały MacLean, bo nie maja żadnego sensu i nie trzymają się kupy.
Okładka to...

2068

O rany....
Opadły mi ręce.. - do samej ziemi.
A dokładniej, opadło mi chyba wszystko.. ręce, nogi.. i chyba nawet biust :P
Ta książka to jakieś kuriozum.
Nie dość, że historia sama w sobie miałka, płytka, kompletnie niewiarygodna, do bólu szablonowa, przewidywalna, przerysowana i bez polotu, to dodatkowo została skatowana karygodnym pseudo”profesjonalnym” tłumaczeniem, nie...

„Sekretny portret miłości” Sarah MacLean to romans historyczny, po który zdecydowałam się sięgnąć, kierując się zarówno okładką jak i opisem z tyłu książki. Bo czemu by nie? Nie czytam romansów regularnie ani zbyt często, więc postanowiłam znów przenieść się w czasie.

Akcja książki dzieje się w XIX-wiecznym Londynie, czyli w czasach pięknych sukien, listów oraz powozów. W...

Grey XIX wieku. Romans w stylu harleqinowskim, ale na całkiem przyzwoitym poziomie.

Dyskusje

• Romans historyczny
  • 2019
  • Romans Historyczny
  • Romanse historyczne
  • Kindle
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekretny portret miłości