Słodka kusicielka

Sarah MacLean Wydawnictwo: Amber Cykl: The Bareknuckle Bastards (tom 1) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Wicked and the Wallflower
Agnieszka Kowalska
Amber
Wicked and the Wallflower
The Bareknuckle Bastards (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Kowalska
Romans Historyczny [Amber]

Świetna książka. Warto przeczytać

Świetna, zabawna , a powietrze pomiędzy bohaterami aż iskrzy. Bardzo dobra historia.Polecam.

Pięknie napisana historia miłości Felicity i Diabła. Uwielbiam książki tej autorki i jak zwykle się nie zawiodłam. Szczerze polecam.

Całkiem fajny romans historyczny. Akcja jest dosyć szybka, bohaterowie ciekawi, chociaż umiejętności głównej bohaterki są dość nietypowe jak na arystokratkę.

Ciekawy pomysł na historię, nietuzinkowa bohaterka, momentami wciągająca. Nie było nudno, ale niektóre rzeczy były dość przewidywalne.😟
Przeczytałam bym książkę drugi raz na pewno dla samego zakończenia i paru innych świetnych dialogów i ekscytujących scen m.in.: uderzenie księcia przez Felicity, kłótnia pomiędzy głównymi bohaterami po ujawnieniu prawdy przez Felicity -...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie wiem czy główna bohaterka jest naiwna czy tak pewna siebie.
A tak poza tym całkiem fajna. Typowa książka swego gatunku

W ciągu tygodnia przeczytałam trzy romanse historyczne...i przedawkowałam. Już więcej nie zaniosę. Przewidywalna historia mająca terapeutyczny wpływ na człowieka pracy.

Dyskusje

• Romans historyczny