Plan damy

Okładka książki Plan damy Sarah MacLean
Okładka książki Plan damy
Sarah MacLean Wydawnictwo: Amber Cykl: The Bareknuckle Bastards (tom 2) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
The Bareknuckle Bastards (tom 2)
Romans Historyczny [Amber]
Brazen and the Beast
Amber
2019-10-22
2019-10-22
2019-07-30
Aleksandra Januszewska, Ewa Ratajczyk
tajemnica miłość plan

Idealna pozycja do czytania dla każdej fanki romansu historycznego. Dwoje bohaterów, przeciwności losu i perypetie które i tak zakończą się happy endem. To druga cześć cyklu i nie moge doczekać się nastepnej. Polecam!

W takich historiach, czasami można znaleźć ciekawe wątki, choć mało szczegółowe, wiadomo, ale interesujące jak przemyt np alkoholu z bryłami lodu, port ,statki, walka wręcz.
Za dużo jest wyznań miłości , oddania itd. itp.,ale w końcu to romans ;)

Za dużo jest wyznań miłości , oddania itd. itp.,ale w końcu to romans ;)

Bardzo mi się podobała, kiedy czytałam ją po raz pierwszy, więc z przyjemnością wróciłam. Absolutnie świetny romans o mocno stąpającej po ziemi i wiedzącej czego oczekuje od życia dziewczyny. Z drugiej strony mężczyzna zwany Bestią - z mocnym charakterem (bo jakże inaczej, gdy się jest królem dzielnicy z przestępcami :),który ma wiele tajemnic i ciemnych kart. Akcja ze strony na stronę toczy się szybciej, mamy dużo zaskakujących sytuacji, a wszystko bardzo płynnie przekazane. Poza tym nie ma pokazanej jakiejkolwiek zależności, cały czas mamy partnerstwo - to też bardzo mi się podobało. Ogólnie nie sztampowy romans godny polecenia.

Czyta się szybko i z przyjemnością. Ciekawa książka.

Czyta się szybko i z przyjemnością. Ciekawa książka.

Bardzo ciekawa książka, warto przeczytać, polecam.

Bardzo ciekawa książka, warto przeczytać, polecam.

Ale fajny romans, o dojrzałej, mocno stąpającej po ziemi kobiecie, która na swej drodze spotkała nietuzinkowego mężczyznę. Książka przełamuje romansową sztampę dzięki kreacji bohaterów -polecam!

Druga część serii o Bitnych Bękartach w mojej ocenie równie dobra jak pierwsza. Mamy ciekawą bohaterkę, która wie czego pragnie od życia i nie boi się po to sięgnąć. Bohatera, który skrywa wiele tajemnic, które powoli odkrywamy. Ich drogi krzyżują się w dość nietypowy sposób i właściwie od tego momentu akcja tylko przyspiesza.
Polecam.

Polecam.

Druga część serii "Bitni Bękarci" Bardzo fajnie się czytało. Z niecierpliwością czekam na ostatnią część.

Pomysł na historię bardzo dobry, ale moim zdaniem źle poprowadzony, średnie dialogi, za dużo opisu jednego aktu - miał chyba z 6 stron - no bez jaj. Można było włożyć wiecej kreatywności w opis niż rozpływać się nad stosunkiem tyle czasu...jakościowo wyszło by to znacznie lepiej.
Na początku książka wydawała się dobra i wciągała niestety środek był nużący - za mało ciekawych treści które mógłyby zatrzymać czytelnika.
Koniec już znacznie lepiej trochę dramaturgii i happyend. Niestety czytając książkę nikt nie chce się męczyć więc polecam nie czytać 😊

Miłe czytadełko na ponury dzień. Bohaterowie strasznie wyidelizowani i cukier aż skrzypi w zębach, ale przecież o to chodzi w romansach.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny

Dodaj cytat z książki Plan damy