Podróż w zaświaty. Powieści i bajki śląskie.

Okładka książki Podróż w zaświaty. Powieści i bajki śląskie.
Jan Kupiec Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura piękna
literatura piękna
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
1975-01-01
1975-01-01
baśń bajka legenda folklor

Okładka książki W skarbnikowym królestwie. Baśnie i podania śląskie Jan Baranowicz, Kornelia Dobkiewiczowa, Maria Kann, Henryk Kodź, Jan Kupiec, Maria Kędziorzyna, Gustaw Morcinek, Józef Ondrusz, Janina Porazińska, Stanisław Wasylewski, Roman Zmorski, Andrzej Żak
Ocena 7,8
W skarbnikowym... Jan Baranowicz, Kor...