Dream Team

Jack McCallum Wydawnictwo: Sine Qua Non sport
Dream Team: How Michael, Magic, Larry, Charles, and the Greatest Team of All Time Conquered the World and Changed the Game of Basketball Forever
Data 1. wydania:
2012-07-10
Michał Rutkowski
Sine Qua Non
koszykówka NBA Dream Team olimpiada igrzyska olimpijskie Barcelona Michael Jordan
sport
Michał Rutkowski

Oficjalne recenzje i

Drużyna, która zmieniła koszykówkę

[ 3 ] Link do recenzji

Piękna podróż w czasie do najpiękniejszych czasów NBA i drużyny, której każdy członek (poza Laettnerem oczywiście-pomyśleć co by było gdyby za niego pojechał Shaq o_O! ) został legendą tej dyscypliny. Książka dla fanów koszykówki ale i sportu w ogóle. Niesamowite ciekawostki i smaczki. Opis tego legendarnego sparingu i relacji między zawodnikami. Prawdziwy święty gral dla...

"nie wiem gdzie leży Angola, ale wiem, że Angola ma problem!" - Ch.Barkley
najwspanialsza drużyna wszechczasów ze wszystkich dyscyplin sportu i ich historia:)

Ta książka mnie po prostu rozczarowała. Liczyłem na więcej opisów meczy itd. a dostałem w zamian długi opis, kto z kim nie chciał grać i jak długo się namawiali, aby stworzyć taki zespół. Niestety słaba książka nie polecam.

Najlepsza książka o koszykówce jaką miałem do tej pory w rękach.
"chociażby była reprezentacja USA wygrywająca mecze różnicą 80 punktów
to nigdy nie będzie już Dream Teamu".

Dream Team był jedyny w swoim rodzaju i taka też jest niniejsza fascynująca opowieść o najlepszej drużynie w historii koszykówki.

"Dream Team", to rewelacyjna książka, polecam ją każdemu, ale szczególnie osobom interesującym się koszykówką.
Można się z niej wiele dowiedzieć na temat zawodników NBA.
Dla mnie niezwykła. Czytałam ją jakiś czas temu, ale historia koszykarzy zapada w pamięci. Wyjątkowa drużyna.
Książkę polecono mi i przyznam, że się nie zawiodłam na tej lekturze.
Koszykówka zawsze...

Kompendium wiedzy o najwspanialszej drużynie w dziejach bez podziału na dyscypliny sportowe. Dla niezorientowanych, tytułowy Dream Team to koszykarska reprezentacja USA, która wystąpiła po raz pierwszy w najsilniejszym składzie na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Takie nazwiska jak Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Charles Barkley, czy Patrick...

Kontynuując swoją przygodę z książkami o NBA tym razem przeczytałem o najwspanialszej drużynie wszechczasów, nazwanej tytułową Drużyną Marzeń. Jest to olimpijska reprezentacja USA złożona m.in. z bohaterów wcześniejszych książek czyli Jordana,Magica Johnsona czy Larrego Birda.Autorem jest były dziennikarz poczytnego Sports Ilustrated,który był przy tym zespole,znał...

Fantastyczna pozycja dla fanów koszykówki spod znaku NBA. Polecam.

Super opisy i śmieszne sytuacje. Książka pokazująca że bogowie koszykówki to też ludzie no może oprócz M.J. :)

• Sport
  • 2014