Seeking Her

Cora Carmack Wydawnictwo: William Morrow & Company Cykl: Coś do stracenia (tom 3.5) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
William Morrow & Company
Seeking Her
Coś do stracenia (tom 3.5)
literatura piękna
angielski

Na półkach: , , , ,

Była to całkiem przyjemna nowelka. W porównaniu do poprzednich, z tej naprawdę dowiadujemy się czegoś ciekawego. Jest napisana prostym językiem. Szkoda, że pod koniec mieliśmy powtórkę z rozrywki, ale mimo to była to całkiem interesuja lektura.

Na półkach: , , , ,

Fajnie było przeczytać coś z perspektywy Hunta, choć nie wnosi to za wiele do tej historii, bo właściwie wszystko już było wiadome. Przybliżyło nam to jedynie pierwsze dni podróży Kesley i to, jak on się z tym wszystkim czuł.

• New adult
  • Chcę w prezencie
  • Brakujące części
  • Chcę przeczytać - brakujące tomy serii
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki
  • A - Czekam na polskie wydanie!
  • New adult, young adult
więcej mniej