Coś do ocalenia

Okładka książki Coś do ocalenia Cora Carmack
Nominacja w plebiscycie 2015
Okładka książki Coś do ocalenia
Cora Carmack Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Coś do stracenia (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
Coś do stracenia (tom 3)
Finding It
Jaguar
2015-01-22
2015-01-22
Inne

"Coś do ocalenia "to trzecia i ostatnia część, już romantycznego cyklu o młodych studentach aktorstwa.

Tym razem główna bohaterka książki jest Kelsey Summers, przyjaciółka Bliss i Cade'a .

Kelsey wydaje się mieć wszystko. Jest oszałamiająco piękna blondynka, jest mega seksowna, natura obdarzyła ja dużym biustem, pochodzi z bogatej rodziny, ma najmodniejsze ubrania i...

Kelsey podróżuje po świecie aby zapomnieć o wspomnieniach z młodości oraz znaleźć sposób, aby zdefiniować własne ja, czego od życia oczekuje. Ucieka od rodziców, którzy w żaden sposób jej nie wspierali (choć podróżuje za taty pieniądze).
Pewnego razu w klubie spotyka pewnego mężczyznę, który po jakimś czasie okaże się towarzyszem jej przygód.
Każde z nich ma swoje...

Od początku podejrzewałam, że Hunt jest tym kim okazało się że był. Zaskoczenia nie było, chwilami historia nudziła mnie, ale zła nie była.

kelsey wyjeżdża z miasta aby uciec przed wszystkim co ja otacza do tej pory, a zwłaszcza rodzice. W barze gdzieś w świecie poznaje nowych ludzi i.... Hunta.
Mężczyzna jest trochę dziwny i tajemniczy jednak ... zakochuje się w sobie. każdy ma tajemnicę ale jaka rolę odgrywa Hunt.... kim jest i jakie jest jego zadanie , przeczytajcie

Chyba była to odrobinę słabsza pozycja od poprzedniej. Dopiero końcówka mnie zszokowała i sprawiła, że nie mogłam się od niej oderwać. Do tamtego momentu był to raczej przeciętny romans.

Cała seria jest fajna, ale raczej do przeczytania na raz. Szkoda, że nie sięgnęłam po nią dużo wcześniej. Myślę, że wtedy spodobałaby mi się o wiele bardziej.

Tą książkę można w zupełności czytać oddzielnie nie w części. Najbardziej wciągająca z całego cyklu. Cudownie spędzone razem chwilę Kelsey i Hunta okazały się kłamstwem. Znaczy nie zupełnie, to co przeżywali było prawdziwe. Książka jest super

Powtórzę się, ale co tam - lubię cykle, w których każda część dotyczy innej pary bohaterów, choć tych poprzednich trochę jednak brakuje :) Po historii Bliss i Garricka oraz Cade`a i Max czas na przyjaciółkę Bliss i Cade`a - Kelsey. Wydawałoby się, że ma wszystko - jest piękna, pochodzi z bogatej rodziny, właśnie skończyła college i zamiast kontynuować naukę wybrała się w...

,,Coś do ocalenia'' to moim zdaniem najlepsza historia z całej tej trylogii. Przypadła mi do gustu pod względem fabuły, bohaterów i ogólnego zarysu. Była najbardziej dojrzała i najprzyjemniej się ją czytało. Uważam, że można spokojnie ominąć pierwszy tom, który był słaby i zabrać się od razu za drugi i trzeci.

Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy...

Z tych wszystkich części, ta podobała mi się najmniej. Choć zakończenie było bardzo dobre. Książka troche mi się dłużyła.
W tej części poznajemy Kelsey i Hunta.
Główna bohaterka podróżuje po miastach Europy, a Hunt w pewnym momencie zaczyna jej towarzyszyć. Jak się póżniej okazuje to nie tylko jej towarzyszy.

Żyjemy tak, jakbyśmy byli centrum wszechświata, a tak naprawdę każdy z nas jest tylko maleńką drobinką większej całości.

Dom jest tam , gdzie człowiek jest najszczęśliwszy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1 579
    1 034