Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II

Okładka książki Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II
Joseph J. Luciani Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Self-Coaching: The Powerful Program to Beat Anxiety and Depression, 2nd Edition, Completely Revised and Updated
Sensus
2008-04-11
2008-04-11
Marcin Kowalczyk

więcej Więcej

Kupilam ta ksiazke dla przyjaciolki trzy lata temu i nigdy jej nie podarowalam. Ksiazka gdzies zaginela i teraz ja odnalazlam. Gdy przegladnelam ksiazke stwierdzilam ze jest tam wiele ciekawych watkow i postanowailam ja zatrzymac. Nie zaluje bo bardzo mi sie podoba i odrazu mnie wciagnela. Jest napisana prostym jezykiem. Moze odmienic zycie zamartwiaczy! Polecam!

• 2013
  • Psychologia
  • Mialam i oddalam
  • PSYCHOLOGiA
  • Psychologia
  • Chcę kupić/ mieć

Dodaj cytat z książki Warsztaty samodoskonalące. Program walki z lękiem i depresją. Wydanie II