Współczesne społeczeństwo polskie

Anna Giza-Poleszczuk.Małgorzata Sikorska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
społeczeństwo Polska
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
społeczeństwo Polska

Szału nie robi. Ponadto miejscami neoliberalim można wyczuć, neoliberalizm w dawkach przekraczająych bezpieczne stężenie. Również widoczna uniżoność w stosunku do religii nie jest czymś co zaliczyłbym książce na plus.

Jak na podręcznik akademicki jest to książka zwyczajnie słaba. Studenci zasługują na coś lepszego.

• Socjologia
  • Przeczytane w 2017
  • Nauki społeczne
  • Niedoczytane
  • POPULARNO-NAUKOWE
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Współczesne społeczeństwo polskie