Gabinet luster. O kształtowaniu samowiedzy Polaków w dyskursie publicznym

Okładka książki Gabinet luster.  O kształtowaniu samowiedzy Polaków w dyskursie publicznym
Piotr BekasMarcin Darmas Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2013-01-01
2013-01-01
stereotypy tożsamość narodowa

Okładka książki Rozmowy przy stole Jerzy Bralczyk, Katarzyna Lengren, Jacek Wasilewski
Ocena 7,2
Rozmowy przy s... Jerzy Bralczyk, Kat...
Okładka książki Tabu Polaków Michał Bilewicz, Stefan Chwin, Dominika Kozłowska, Jacek Leociak, Józef Majewski, Wit Szostak, Jacek Wasilewski, Marzena Zdanowska
Ocena 6,9
Tabu Polaków Michał Bilewicz, St...