Dyskusje o książce Podpalaczka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Ten film powstał na podstawie książki? Nie do wiary!
Za małolata oglądałem takie filmy jak "Conan Barbarzyńca" czy "Pamięć Absolutna" z opadniętą szczęką. Znałem każdą scenę i mogłem cytować prawie każdą kwestię. Dopiero kilka lat temu zostałem oświecony, że są to adaptacje powieści i opowiadań. Nadrobiłem wszystko o cymeryjczyku od Howard'a (twórcy postaci i uniwersum, ponieważ potem było wielu kontynuatorów i jest tego zbyt...
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2015)
Kupię!  Mechaniczny anioł Mechaniczny anioł
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne