Umieramy samotni

II wojna światowa ucieczka norwescy komandosi powieść angielska
We die alone
kryminał, sensacja, thriller
II wojna światowa ucieczka norwescy komandosi powieść angielska

Książka wciągająca i zadziwiająca. Jak wiele człowiek jest w stanie przeżyć, przeczytajcie sami. Trudno uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się na prawdę.

Świetna książka, trzymająca w napięciu niesamowita historia. Aż sie prosi o ekranizację.

2043

Historia na dziesięć gwiazdek, ale opis niestety najwyżej na sześć

Przeczytałam tę książkę zaraz po "Zjawie" Michaela Punke, która była mocno fabularyzowaną opowieścią o zmaganiach Hugh Glassa - trapera, niemal zabitego przez niedźwiedzia, samotnie przemierzającego niebezpieczne tereny zamieszkiwane przez Indian, w poszukiwaniu zemsty na ludziach, którzy zostawili go na pewną śmierć.

I może to był mój błąd. Przy "Zjawie", książka...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poruszająca książka, z niesamowitymi opisami zdarzeń w czasie wielkiej ucieczki przed Niemcami przez arktyczne terytorium. Historia pokazująca walkę o przetrwanie, odwagę głównego bohatera i osób, które w czasie tej ucieczki mu pomagały, często narażając własne życie i życie swoich najbliższych.

Dyskusje

• 2018
  • Must have!
  • 2013
  • Domowa biblioteczka
  • II wojna światowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Umieramy samotni