Tajemnice Emmy: niespodzianki

Natasha Walker Wydawnictwo: Akurat Cykl: Tajemnice Emmy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Secret Lives of Emma:Distractions
Akurat
literatura erotyczna
The Secret Lives of Emma:Distractions
Tajemnice Emmy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura erotyczna

Emma po romansie z sąsiadem wyjeżdża z przyjaciółką do domku nad morzem. Próbuje poukładać sobie w głowie uczucia. Wdaje się w kolejny romans, namawia też męża do seksu ze swoją przyjaciółką. Później jednak uznaje, że chce być wierną żoną i zmienić swoje życie.

bardzo odważnie napisana książka. Bardzo wyraźnie miałam namalowany obraz przedstawiający w książce. bardzo mnie wciągła. te odkrywanie siebie bohaterki ..super :)

2059

Druga część przygód bardzo niezdecydowanej Emmy, która ma ognisty temperament i sama nie wie, z kim i co by chciała robić. Taki sobie erotyk.

"Aby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek."

Książka słaba jak na książkę erotyczną czytałam lepsze. Troszkę zagmatwana i jeszcze romans z dziewczyną to troszkę za dużo. Nie sięgnę po kolejną część bo drugi tom był bardzo słaby.
Czekam aż autorka się bardziej rozwinie może kolejne książki będą troszeczkę lepsze od tej ;)
Okładka graficznie przyciąga wzrok czerń a na tym białe litery wyglądają schludnie.

"Tajemnice Emmy: niespodzianki" są kontynuacja erotycznych przygód Emmy Benson, którą poznaliśmy w pierwszej części "Tajemnice Emmy: początki".

Po namiętnym romansie z młodym sąsiadem Emma przebywa w nadmorskim domku wraz ze swoją przyjaciółką. W ten sposób chce zakończyć romanse, odnaleźć równowagę i spokój w życiu małżeńskim. Chce być oddana swojemu mężowi Davidowi. Jak...

Niniejszy drugi tom jest zupełnie inny niż pierwszy. Wtedy poznałam postać i potrzeby Emmy, a głównym wątkiem (bo o jakiejś konkretnej fabule ciężko mówić) były zbliżenia między nią i młodym Jasonem. Teraz autorka poszerzyła nieco wydarzenia fabuły o coś poza seksem (dzięki wprowadzeniu większej liczby bohaterów pierwszego planu, a także horyzonty czytelnika w dziedzinie...

Druga (najlepsza moim zdaniem) część z serii.
Drug tomik to perypetie Emmy na działce u Sally (jej najbliższej koleżanki). Emma wyjechała tam uciekając przed widmem reakcji męża na wieść o jej zdradzie.
Książka rozwiewa lekki nastrój relaksu. Błogiego odpoczynku w domku na peryferiach dwóch „bliskich sobie” kobiet. Później dojeżdżają do nich ich partnerzy i domek...

Po tom drugi sięgnęłam, ponieważ posiadałam i chyba tylko dla tego,,, Niewiele różni się od pierwszego, lecz jakoś lepiej mi się go czytało, Główna bohaterka już mi tak nie przeszkadzała, dlatego postanowiłam dać gwiazdeczkę wyżej. :) Opowiadanko z nutką erotyzmu,,, :) Pozdrawiam :)

Sięgnęłam po tę książkę przez zupełny przypadek. W zasadzie nie czytałam a raczej kartkowałam, ciężko powiedzieć coś więcej niż ponad to,że Emma ma wielką fantazję i apetyt na igraszki byle gdzie i byle z kim.
Uważam,że książki o tematyce erotycznej można napisać z klasą, z gustem, z pewną tajemnicą. Tutaj miałam wrażenie,że książkę pisze jakaś dawna gwiazda porno.

Dyskusje

• 2014