Naga

Raine Miller Wydawnictwo: Gola, MAK Verlag Cykl: Oblicza Blackstone’a (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Naked
Data 1. wydania:
2012-08-27
Opracowanie zbiorowe
Gola, MAK Verlag
literatura erotyczna
Naked
Oblicza Blackstone’a (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Opracowanie zbiorowe
literatura erotyczna

Nie urzekła mnie książka, napisana w sposób mało intrygujący.... wręcz monotonna, nudna. Czytając ją, nie poczułam żadnych emocji jak przy innych romansach. Jedyny plus- ładna okładka. Nie polecam.

Mam mieszane uczucia co do tej książki: wciąga i to bardzo, pikantne sceny są opisane naprawdę świetnie, minusem są postacie bohaterów- charakterystyka, uczucia, postrzeganie ich przez innych ludzi. Wiele niewyjaśnionych wątków z ich życia. Mam świadomość iż to trylogia- więc zapewne w kolejnych tomach autorka przybliży coś więcej, jednak takie wprowadzenie w pierwszej...

To jest naprawdę pikantna i wręcz nieprawdopodobna historia. Dwoje ludzi w zasadzie od samego początku połączyła więź, wręcz pożerają się wzrokiem, a to prowadzi ich oczywiście... do łóżka. Od tamtej pory nie potrafią się od siebie oderwać. Jednak dziewczyna musiała przeżyć wcześniej jakąś traumę, ponieważ męczą ją koszmary nocne i przez to nie chce zostawać na noc. Gdy i...

Nic specjalnego, nic do zapamiętania. Przeciętna. Krótka harlequinowatość z lekkim pieprzykiem. Nie porwało mnie

Dobra książka do przeczytania na raz. Może nie zachwyca, ale też nie nudzi. Lekka, prosta i przyjemna na tyle by sięgnąć po kolejną część.
Polecam ☺

Na półkach: , , , ,

Przyjemna lektura. Napisana nieźle, bez przegięć, opisy seksu dość dobre i prawdziwe oraz ze smakiem. Fabuła jak zwykle, ona zagubiona on wspaniały. Jednak kilka momentów zaskakuje. Fani tego typu literatury spokojnie dadzą 7 gwiazdek. Może kiedyś sięgnę po 2 tom

Czy ta historia już gdzieś się nie wydarzyła?
Czy wcześniej w literaturze, w jednej konkretnej, nie mieliśmy do czynienia z władczym mężczyzną, uległą mu kobietą, pieniędzmi, manią kontrolowania, problemem z przeszłości jednego z partnerów, wernisażem i sytuacją, gdy to on kupuje jej zdjęcia, by nikt inny poza nim nie mógł na nie patrzeć..?

Czytając tę powieść miałam...

Książka ta nie należy do arcydzieł literatury. Mimo to jeśli chce się odstresować np. po ciężkim dniu to przy niej na pewno poczujesz się luźniej. Idealna książka by się zrelaksować, którą szybko, lekko i łatwo się czyta. Historia podoba w pewnych aspektach do np. Greya, lecz mi osobiście to nie pzreszkadza. Jak tylko pojawią się dalsze tomy tej książki, z przyjemnością je...

Za każdym razem zastanawiam się kto takie książki kupuje?
Widocznie całkiem wielka grupka kobiet bo powstaje ich coraz więcej.
Wszystkie które dotąd przeczytałam z tematyki erotycznej są takie same. Nie ma w nich żadnej mądrej fabuły. Kobiety są naiwne. Nie ma w nich żadnego składu ani logiki a seks? Te opisy są żenujące.
Podobnie " Naga " nie porwała mnie wcale. Na...

Niestety książka jak dla mnie płytka niczym kałuża. Fabuła mało oryginalna z małymi wstawkami własnej inwencji. Za krótka by akcja rozgrywała dla mnie interesująco - mam wrażenie, że wszystko dzieje się na raz.

Dyskusje

• 2013