Tajemnice Emmy: powroty

Natasha Walker Cykl: Tajemnice Emmy (tom 3) literatura obyczajowa, romans 254 str.
The Secrt Lives of Emma: Unmasked

Akurat
literatura obyczajowa, romans
literatura erotyczna

Porównaj ceny i

Emma po odkryciu romansu swego męża i najlepszej przyjaciółki wyjeżdża z kraju. Uświadamia sobie, że mimo swej rozwiązłości bardzo kocha męża. Nie zamierza się jednak zmienić. Zakończenia rzecz jasna nie zdradzę, mogę tylko powiedzieć, że według mnie jest co najmniej dziwne.

ta część dała mi całkiem popalić moje wyobrażenie o seksie , pragnieniach . ahh muszę jeszcze to tego cyklu powrócić.

2059

Trzecia i ostatnia część losów Emmy, zakończona życiowym wyborem i szaloną orgietką.

Momentami zastanawiałam się, czy ta książka nie ma gdzieś ukrytego tytuły "Pamiętniki nimfomanki"? Ta książka by zasługiwała na to miano. Przesiąknięta erotyzmem, od pierwszej części z deprawacją prawiczka, poprzez odświeżonym romansem ze swoją przyjaciółką w drugiej, i orgia na koniec trzeciej części.

mma Banson -kobieta łamiąca konwenanse, kobieta wyzwolona i wreszcie kobieta, która wymyka się schematom. Jest to trzecia i ostatnia część erotycznych przygód Emmy.

Tym razem główna bohaterka na własnej skórze odczuje czym jest i jak pachnie zdrada. Choć sama zdradzała, teraz nie jest w stanie pojąć jak jej własny mąż spotyka się z inną kobietą. Role się odwróciły. Jest po...

III tom Emmy najlepszy !!!

Ostatnia część z trylogii i tak jak pierwsza mi się podobała, a druga była jeszcze lepsza, tak ta moim zdaniem to już krok za daleko. Na fali sukcesu poprzednich części chyba ktoś się rozpędził. Pierwsza połowa książki to sielanka Emmy z włoskim malarzem na plaży i to wszystko do czego sprowadza się kilkadziesiąt stron… Potem atmosfera się zagęszcza gdy do miasteczka...

Kolejna, bo już trzecia część przygód Emmy - tak samo i tym razem nie zawodzi nas bujna wyobraźnia, odwaga, śmiałość i spaczony umysł Emmy.
Tym razem jednak udało jej się zrobić Davidowi coś, przez co znielubiłam ją jeszcze bardziej.

Trzecia część moim skromnym zdaniem dzieli się na dwie części - część z Marco i część z Orgią. Niestety nie da się tego inaczej...

Nie spodziewałam się takiego obrotu akcji. Myślałam, że książka inaczej się zakończy a nie tylko seks seks i seks. Książka jest spoko, ale poprawiłabym kilka rozdziałów na pewno, no i oczywiście zakończenie też bym zmieniła :D ale to tylko takie moje własne myśli xd

Polecam ! :D

Brak zaskakującej akcji, miłosne napięcie między Emmą i jej mężem właściwie nie istnieje, sceny erotyczne przypominają inne arcydzieła z tego gatunku. Jako że jest to lektura głównie dla rozrywki, można wybaczyć jej sztampowość ale od razu po przeczytaniu treść tej opowiastki ulatuje z głowy czytelnika. Polecam tylko zagorzałym wielbicielom literatury erotycznej.

Dyskusje

• 2014