Tajemnice Emmy: powroty

Okładka książki Tajemnice Emmy: powroty
Natasha Walker Wydawnictwo: Akurat Cykl: Tajemnice Emmy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Tajemnice Emmy (tom 3)
The Secrt Lives of Emma: Unmasked
Akurat
2013-09-11
2013-09-11
Ksenia Sadowska
literatura erotyczna

Emma po odkryciu romansu swego męża i najlepszej przyjaciółki wyjeżdża z kraju. Uświadamia sobie, że mimo swej rozwiązłości bardzo kocha męża. Nie zamierza się jednak zmienić. Zakończenia rzecz jasna nie zdradzę, mogę tylko powiedzieć, że według mnie jest co najmniej dziwne.

ta część dała mi całkiem popalić moje wyobrażenie o seksie , pragnieniach . ahh muszę jeszcze to tego cyklu powrócić.

2059

Trzecia i ostatnia część losów Emmy, zakończona życiowym wyborem i szaloną orgietką.

Momentami zastanawiałam się, czy ta książka nie ma gdzieś ukrytego tytuły "Pamiętniki nimfomanki"? Ta książka by zasługiwała na to miano. Przesiąknięta erotyzmem, od pierwszej części z deprawacją prawiczka, poprzez odświeżonym romansem ze swoją przyjaciółką w drugiej, i orgia na koniec trzeciej części.

mma Banson -kobieta łamiąca konwenanse, kobieta wyzwolona i wreszcie kobieta, która wymyka się schematom. Jest to trzecia i ostatnia część erotycznych przygód Emmy.

Tym razem główna bohaterka na własnej skórze odczuje czym jest i jak pachnie zdrada. Choć sama zdradzała, teraz nie jest w stanie pojąć jak jej własny mąż spotyka się z inną kobietą. Role się odwróciły. Jest po prostu wściekła. Planuje konfrontacje, która ma być bezlitosna. Znów zaczyna wypatrywać szansy na oczyszczenie w tej sytuacji, nirwanę, seksualną otwartość. Prawda, która miała ją uwolnić ostatecznie przekreśla jej plany. W związku z tym Emma ratuje się ucieczką. Ale czy można uciec przed samym sobą?

Emma w dalszym ciągu jest tą samą kobietą, którą była w momencie gdy ją poznaliśmy - pewna siebie, wie czego chce, silna, dominująca. Jest kobietą otwartą na wszystkie seksualne eksperymenty, jest wierna sobie i swoim zasadom.

W części tej postać Davida, męża Emmy ulega całkowitej metamorfozie. Z człowieka zamkniętego za kratami swojego świata, swoich norm społecznych staje się mężczyzną wyzwolonym, pewnym siebie. Zastanawiam się tylko co spowodowało tę zmianę, czy jego preferencje miałyby zostać ujawnione?

Natasha Walker mami czytelnika erotycznymi pozami w różnych miejscach - nie wszystkie rozpalają zmysły. Inne działają odrażająco. Jest wulgarnie, obscenicznie, hedonistycznie, lubieżnie etc. Kobieta jest tu przedstawiona poprzez seks i własną seksualność. Główna bohaterka dąży do samorealizacji poprzez samozadowolenie, rozkosz, spełnianie własnych zachcianek. I tylko w ten sposób. Kobieta jest tu tylko ciałem gotowym do igraszek.

III tom Emmy najlepszy !!!

III tom Emmy najlepszy !!!

Ostatnia część z trylogii i tak jak pierwsza mi się podobała, a druga była jeszcze lepsza, tak ta moim zdaniem to już krok za daleko. Na fali sukcesu poprzednich części chyba ktoś się rozpędził. Pierwsza połowa książki to sielanka Emmy z włoskim malarzem na plaży i to wszystko do czego sprowadza się kilkadziesiąt stron… Potem atmosfera się zagęszcza gdy do miasteczka przypływa swoim jachtem ex mąż Emmy. Bawi się doskonale, ale w podtekście cały czas jej szukał i beztroska zabawa to tylko poza. W końcu Emma trafia na jedną z imprez u niego a tam kto na siłach to obskakuje tego kto nie ma nic przeciw i w koło Macieju...tak sumie kończy się trylogia.

Niby on przebaczył jej setki a ona mu jedną zdradę i żyli sobie w domyśle dalej w „luźnej atmosferze”. Ewidentnie ta część mnie rozczarowała.
Polecę część 2, dla dociekliwych cz.1, a trzecią można sobie śmiało odpuścić.

Kolejna, bo już trzecia część przygód Emmy - tak samo i tym razem nie zawodzi nas bujna wyobraźnia, odwaga, śmiałość i spaczony umysł Emmy.
Tym razem jednak udało jej się zrobić Davidowi coś, przez co znielubiłam ją jeszcze bardziej.

Trzecia część moim skromnym zdaniem dzieli się na dwie części - część z Marco i część z Orgią. Niestety nie da się tego inaczej określić.

Całość ma w sobie więcej seksu i wyobraźni niż którakolwiek z części Grey'a, ale i tak czytając to, odniosłam wrażenie, że nie wiele zabrakło tej książce do pornosa. Brak tylko obrazków.

Dałam jej 6/10 tylko ze względu na dość dużą ilość zmian akcji i sporo rozterek uczuciowych. Reszta - cóż, nic nadzwyczajnego.

Polecam fanom Grey'a i Cross'a. Polecam tym którzy przeczytali pierwsze dwie części.

Nie spodziewałam się takiego obrotu akcji. Myślałam, że książka inaczej się zakończy a nie tylko seks seks i seks. Książka jest spoko, ale poprawiłabym kilka rozdziałów na pewno, no i oczywiście zakończenie też bym zmieniła :D ale to tylko takie moje własne myśli xd

Polecam ! :D

Polecam ! :D

1933

Brak zaskakującej akcji, miłosne napięcie między Emmą i jej mężem właściwie nie istnieje, sceny erotyczne przypominają inne arcydzieła z tego gatunku. Jako że jest to lektura głównie dla rozrywki, można wybaczyć jej sztampowość ale od razu po przeczytaniu treść tej opowiastki ulatuje z głowy czytelnika. Polecam tylko zagorzałym wielbicielom literatury erotycznej.

Dodaj cytat z książki Tajemnice Emmy: powroty