Tajemnice Emmy: początki

Natasha Walker Wydawnictwo: Muza Cykl: Tajemnice Emmy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Secret Lives of Emma: Beginnings
Tajemnice Emmy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska
seks sąsiad wierność małżeństwo

Erotyczna powieść o dojrzałej fizycznie i seksualnie kobiecie, mającej dość nietypowe podejście do seksu, która uwodzi osiemnastoletniego syna sąsiadów. Emma jest mężatką, co wcale nie przeszkadza jej w posiadaniu stałego kochanka i szukaniu nowych przygód. Jason, do tej pory nieśmiały maturzysta, coraz chętniej uczy się miłości od starszej sąsiadki. Romans z Emmą zmienia...

Słaba. Po prostu.

Była w szoku, jak autorka opisała rozkosz ciała i duszy ...

Zbyt długie opisy, bardzo irytująca główna bohaterka, bardzo mało dialogów, wątek erotyczny też pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie przeciętna i niedopracowana książka

Zwyczajnie... słaba.

Bez komentarza, jedyne co tu było warte uwagi to zmiana która zaszła w Jasonie. Poza sexem nie ma tu wgl akcji.

Jak to mówią: "Na starej piczy młody się ćwiczy".

Jak dla mnie typowy średniak

Śmiała okładka, intrygujący opis... W celu zaspokojenia mojej ciekawości postanowiłem przeczytać tę książkę. O czym jest? Czy zaskakuje? Czy warto po nią sięgnąć?

Emma Benson jest dojrzałą trzydziestodwuletnią kobietą. Jest żoną Davida, poważanego biznesmena. Kiedy postanowiła wyjść za mąż wszyscy byli zaskoczeni że Emma chce się ustatkować. To jednak nie to! Ona bardzo...

Mnie się rzadko zdarza książki nie doczytać do końca. Zupełnie przypadkowo i przelotem znalazłam się w posiadaniu wszystkich 3 tomów (tomików chyba, cha, cha) Emmy i niestety, nawet pierwszego nie dokończyłam. Toż to woła o pomstę do nieba! Już bardzo dawno nie widziałam tak papierowych postaci, w 4 klasie podstawówki pisałam lepsze historie o księżniczkach.
Emma to postać...

Dyskusje