Wyścig z czasem

Tom ClancyMark Greaney Cykl: Jack Ryan (tom 14) kryminał, sensacja, thriller 704 str.
Locked On

Grzegorz Kołodziejczyk
Albatros
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

To jest to!! Strzał w dziesiątkę!! Według mnie najlepsza część z serii związanej z Kampusem. Czytelnik dostaje to, co dostawał do tej pory od samego początku powstania tej serii, ale w tym tomie wszystko nareszcie gra od początku do końca. Mnie jak zawsze najbardziej cieszy ponowne pojawienie się Tęczy oraz upadek tego gnoja Eda Kealty`ego. Za to, co zrobił Johnowi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Walka przedwyborcza Jacka Rayana Seniora o reelekcje, pełna brudnych chwytów. Próba zinwigilowania Campusu, stare szkielety z szafy Johna Clarka,głęboki kryzys w Pakistańskich władzach a wszystko doprawione terrorystą widmem. Nie można się nudzić czytając takie książki. Gorąco polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W tej książce rozczarowała mnie naiwna końcówka. Cudowne uratowanie było tak niewiarygodne, że roześmiałem się z politowaniem w trakcie lektury. Gdybym wcześniej nie zaliczył następnej, znacznie lepszej części tj. Zwierzchnika, to nie wiem czy sięgnąłbym po kolejne.

Ostatecznie można przeczytać.

Bardzo solidna książka, typowa dla Clancy'go-stały poziom. Czyta się z zapartym tchem. Dużo akcji, sensacji, wielkiej polityki i emocji.

Na półkach: , , , ,

może być czyta się przyjemnie dobre oderwanie od codziennych trudnych książek

Dobre czytadło, jednak nie porwało tak jak "Kardynał" lub "Dekret". Jack Senior stracił gdzieś swoją charyzmę, Jack Jr za bardzo trąci bohaterami Ludluma. Całą powieść ratował J. Clark. Clancy jak zawsze prognozuje możliwe najgorsze scenariusze dla świata z dużą dozą prawdopodobieństwa.

Jest w końcu akcja, coś naprawdę się dzieje. Nie tak jak we wcześniejszych książkach autora, że akcja rozwija się dopiero pod sam koniec. Tutaj wręcz cała książka jest nią przepełniona, a autor coś na koniec i tak zostawił. Czytało się bardzo przyjemnie.

Polecam gorąco, czytać tylko "chronologicznie" :).

Mocna, poparta potężną wiedzą specjalistyczną w zakresie działania grup antyterrorystyczną pozycja sensacyjno-militarna.

Ma niedociągnięcia, ale jak się nieco zmruży oczy, to czyta się bardzo fajnie (lekko, łatwo i przyjemnie)

jak zawsze OK

• Ebook
  • Woblink
  • Ebooki
  • Sensacja

Dodaj cytat z książki Wyścig z czasem