Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia

Okładka książki Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia Rachel Gibson
Okładka książki Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia
Rachel Gibson Wydawnictwo: Albatros literatura obyczajowa, romans
True love and other disasters
Albatros
2011-06-11
2011-06-11
978-83-7659-227-5
Magdalena Słysz
romans powieść obyczajowa

Kolejne moje spotkanie z autorką i się nie zawiodłam. Super odmóżdżacz.
Ciekawa fabuła, bo osadzone wszystko w świecie sportu, bohaterowie z charakterami, fajne opisy uczuć i wydarzeń.
Powieść napisana lekkim, przyjemnym językiem, nożna się pośmiać z dialogów. Typowy romansik.

Kolejne moje spotkanie z autorką i się nie zawiodłam. Super odmóżdżacz.

Miło się czytało😉

Miło się czytało😉

Przyjemna historia z romansem w tle. Dla mnie troszkę za bardzo dziecinni (może mało realistyczni?) bohaterowie. Nie przekonali mnie do siebie ;). Irytujące było czytać co kilka stron o sesji z Playboya i wałkowanie tego bez końca. Niemniej polecam :)

Czytadełko na jeden dzień. Na pewno za kilka miesięcy nie będę wiedziała, o czym ta książka była. Jedynie co zapamiętam, to hokej i piosenkę Who let the dogs out? :P

Gdy mamy do czynienia z byłą striptizerką, która na dodatek jest wdową po 50 lat starszym od niej mężczyźnie, jaka jest pierwsza opinia, która przychodzi nam do głowy?
Niezbyt pochlebna.
I właśnie w ten sposób Faith postrzegana jest przez społeczeństo, gdy zostaje sama po śmierci męża. Mąż zostawił jej w spadku bardzo dobrą drużynę hokejową. Początkowo kobieta, która kompletnie nie zna się na tym sporcie chcę sprzedać drużynę.
Pewne czynniki jednak zmuszają ją do zmiany zdania.
Decyduję się zatrzymać drużynę mimo sprzeciwu ze strony opinii publicznej, zawodników, a zwłaszcza kapitana drużyny, któremu niezbyt się podoba wizja łowczyni majątków w roli pracodawcy.
Kobieta z czasem jednak wciąga się w ten sport i znajduje cel w dbaniu o drużynę. Nie obędzie się jednak bez przeciwników, którzy również chcą położyć łapy na tak ciekawym spadku.
Faith musi udowodnić, że zasługuje na szacunek oraz poważne traktowanie i nie jest tylką lalunią, która zdobyła bogatego męża.
Zabawne dialogi, okraszone wzajemną antypatią między głównymi bohaterami dodają książce pikanterii. Faith umie się odgryźć i zaatakować przeciwnika.
Wolę książki, w których główna bohaterka zaczyna od zera i ciężką pracą zdobywa byt i dobrą pozycję. W pewnym sensie ta książka pokrywa się z tym opisem, ale jednak nie do końca. Też występuję tu motyw walki, tyle że nie o byt.
Mimo tego, jest to jedna z książek od których ciężko się oderwać mimo faktu iż jest druga w nocy, a następnego dnia czeka sporo obowiązków. Polecam zacząć lekturę w wolny weekend. Najlepiej wcześnie rano.

Niezbyt pochlebna.

1984

Dawno nie czytałam tak banalnej i tak przewidywalnej historii. Pikantny romans młodej wdowy,który musi przejść parę problemów by zmierzyć do happy endu.

Książka na luzie i bardzo zabawna.

Książka na luzie i bardzo zabawna.

Bardzo fajna, szybka, miła i przyjemna. Taka jak lubię Polecam!

Bardzo fajna, szybka, miła i przyjemna. Taka jak lubię Polecam!

ksiazka lekka, nie jest nudna. przewidywalna ale dobrze sie czyta :) polecam!

ksiazka lekka, nie jest nudna. przewidywalna ale dobrze sie czyta :) polecam!

świetna :)

świetna :)

• Romans
  • 2011
  • 2015

Dodaj cytat z książki Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia