Być kobietą z klasą

Okładka książki Być kobietą z klasą Uschi Fellner
Okładka książki Być kobietą z klasą
Uschi Fellner Wydawnictwo: Świat Książki poradniki
poradniki
Die Kleinen Tricks der Klassefrauen
Świat Książki
1996-01-01
1996-01-01
83-7129-239-2
Beata Górska
być kobietą z klasą klasa

2028

Miałka książeczka. Niektóre kwestie nawet ciekawe, ale na przykład sfera intelektualna sprowadza się do czytania ploteczek. Najwyraźniej, zdaniem autorki, żeby być kobietą z klasą - intelekt jest zbędny. Żonglowanie wielkimi nazwiskami nie zasłoni poziomu żenady.

Klasa? Czymże właściwie jest? Podobno kobiety rodzą się z klasą!
O klasę trzeba jednak dbać, pielęgnować ją czy też powoli przyswajać. W tej niezbyt grubej książeczce znajdziemy kilka porad jak w danej sytuacji powinna zachować się kobieta by budzić zainteresowanie, fascynować i być podziwianą. Czasami to odpowiedni dobór słów, stosowny ubiór albo gama nawyków promująca nasze pozytywne cechy.
Lata lecą a książka nadal jest na czasie!

Klasa? Czymże właściwie jest? Podobno kobiety rodzą się z klasą!

Wprawdzie pozycja ta zalicza się do marnej skądinąd literatury poradnikowej, ale na mnie przemyślenia i rady autorki zrobiły wrażenie. Rzeczywiście musiała być bywalczynią salonów.
Jeszcze jedno spostrzeżenie, a mianowicie książka została wydana prawie 20 lat temu, a mimo to nie straciła na aktualności. Ceni się tę ponadczasowość i uniwersalność.

• Psychologia, Rozwój osobisty
  • Samodoskonalenie
  • PARApsychologia
  • 1 Mam w bibliteczce
  • Uroda
  • Evi
  • 1997

Dodaj cytat z książki Być kobietą z klasą