rozwińzwiń

W.A.B.
2012-11-21
2012-01-01
Rafał Lisowski
las trolle walka ze złem

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Poraz kolejny Brandon Mull nie zawiódł moich oczekiwań. Kolejna część jednej z moich ulubionych serii jest bardzo udana. Z zaciekawieniem czytam każda książkę tego autora i nigdy nie żałuje sięgnięcia po te pozycje. Obowiązkowa lektura dla każdego fana literatury fantasy. Największe wrażenie robi czytając w wieku nastoletnim, ale jako dorosła wciąż chętnie powracam do tej lektury.

Polecam wszystkim - młodzieży tak od 12 roku życia i dorosłym, którzy chcą się zaangażować w coś innego niż materialne troski dnia codziennego. Pięciotomowy cykl wzięty na wakacje, połknięty w dwa tygodnie.

Nadal zaskakuje i cieszy, a audiobook majstersztyk.

Nadal zaskakuje i cieszy, a audiobook majstersztyk.

Jak dla mnie najlepszy tom póki co. Non stop akcja i ona ciągle się napędza. Zakończenie daje nadzieję że kolejny tom również wciśnie w fotel. No i nareszcie Seth czuje się spełniony, doceniony, pomocny.

Kolejna część Baśnioboru i przygód Setha i Kendry. Kto czytał poprzednie będzie wiedział czego się spodziewać. Przygoda od pierwszej do ostatniej strony, autor w umiejętny sposób przemyca do powieści ważne zagadnienia dla młodszych czytelników, dowiadujemy się chociażby czym jest zdrada i jej konsekwencje. Super jest to że kolejny tom nie obniża lotów a trzyma bardzo wysoki poziom. Zakończenie super i zmusza nas do przeczytania następnego tomu.

Uważam że to ciekawa fantastyka dla młodzieży.

Uważam że to ciekawa fantastyka dla młodzieży.

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie, najlepsza część do tej pory. Tyle się działo... Ciekawe, że autor w ogóle nie zwalnia z tempa. Poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko, a do końca serii został jeden tom, choć po ocenach widzę, że mnie nie zawiedzie. Na marginesie, jestem wielkim fanem wewnętrznych dylematów i nieposłuszeństwa (słusznego) Seth'a.

Kendra jest w posiadaniu 𝘋𝘻𝘪𝘦𝘯𝘯𝘪𝘬𝘢 𝘴𝘦𝘬𝘳𝘦𝘵ó𝘸, który należał kiedyś do dawnego opiekuna rezerwatu, Pattona Burgessa. Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej dalej poszukuje artefaktów. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy w jak dużym niebezpieczeństwie się znajduje.

Na początku pierwszego rozdziału dostajemy krótkie przypomnienie, jakie przygody przydarzyły się bohaterom w poprzednim tomie.

Później możemy nieco lepiej poznać relację Setha i Kendry. Podobało mi się, że zostało pokazane dużo z codzienności rodzeństwa poza terenem Baśnioboru.
Zawiązanie akcji było niesamowicie dobre i fabuła się rozkręciła. Brandon Mull potrafi zaskoczyć. Za pomysł z Żądlikulą oraz lektobliksem - chapeau bas! Nic więcej zdradzić nie mogę 😁

Do tej pory moim ulubionym tomem był 2, 𝘎𝘸𝘪𝘢𝘻𝘥𝘢 𝘞𝘪𝘦𝘤𝘻𝘰𝘳𝘯𝘢 𝘸𝘴𝘤𝘩𝘰𝘥𝘻𝘪, ale to właśnie 𝘛𝘢𝘫𝘦𝘮𝘯𝘪𝘤𝘦 𝘴𝘮𝘰𝘤𝘻𝘦𝘨𝘰 𝘢𝘻𝘺𝘭𝘶, czyli tom 4 podobał mi się jeszcze bardziej 🔥

Czwarty tom “Baśnioboru” to jedna z tych książek, od których nie sposób się oderwać. Uwielbiam w niej dosłownie wszystko: smoki, magię, wróżki...
Idealna wręcz pozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Jestem bardzo zaskoczona tym, jak dojrzałym i fajnym człowiekiem staje się Seth. W pierwszym tomie bardzo nie lubiłam tego niesfornego chłopca, a teraz jest to chyba mój ulubiony bohater.

Jestem niesamowicie ciekawa, co przyniesie nam kolejny tom, bo zakończenie “Tajemnic Smoczego Azylu” jest naprawdę mocne : )

Idealna wręcz pozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nie sądziłam że ta seria jest mnie w stanie jeszcze tak zaskoczyć, plot twist na końcu był naprawdę niespodziewany ☺️ Według mnie najlepszy tom zaraz po pierwszym ❤️

Akcja z bananem będzie chyba moja ulubioną z wszystkich przygód rodzeństwa :)

Akcja z bananem będzie chyba moja ulubioną z wszystkich przygód rodzeństwa :)

4 083
  • Fantastyka