The Fallen Star

Okładka książki The Fallen Star Jessica Sorensen
Okładka książki The Fallen Star
Jessica Sorensen Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Fallen Star (tom 1) fantasy, science fiction
Fallen Star (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2011-04-11
2011-04-11
romance fantasy

Nie będę się rozpisywać, bo książka nie zasługuje na to. Drażni mnie słownictwo używane przez autorkę, drażni mnie to, że wrzuciła tam tyle nadprzyrodzonych postaci - jakby nie mogła się zdecydować o czym chce pisać, a najbardziej drażni mnie główna bohaterka. Jest tępa na potęgę. Ogólnie żaden bohater nie przypadł mi do gustu za bardzo. Czytam drugą część, bo chce wiedzieć jak to się skończy, ale muszę sobie robić przerwy, bo główna bohaterka robi z siebie co raz większą idiotkę i nie mogę tego znieść w większym natężeniu.

• Ebooki
  • Fantasy / SF
  • W oczekiwaniu na polskie wydanie

Dodaj cytat z książki The Fallen Star