Playing with Fire

Gena Showalter Wydawnictwo: HQN Cykl: Tales of an Extraordinary Girl (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
HQN
paranormal romance fantasy obcojęzyczne gena showalter tales of an extraordinary girl playing with fire
Tales of an Extraordinary Girl (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Inna wersja Wonder Woman? xD
Jeśli chcesz zabić czas, przeczytaj.

Krotko mowiac, uwielbiam ta ksiazke. Zachwycila mnie doslownie wszystkim. Zwlaszcza Rome, ah :3

Bardzo, bardzo fajna książka!
Klimat opowieści jest pełen tajemnicy, miłości, pikanterii ^^ i przygody.
Nasza bohaterka to szczególnie ciekawa osobowość. Po otrzymaniu - przez przypadek - mocy musi sobie poradzić z światem o jakim nie śniła. Pomimo ciężkiej i trudnej obudowy w środku ma bardzo miękkie serce.
Wątek kryminalny i romans uzupełniają się w idealny sposób..
Nie...

Fajna i ciekawa historia.

Książka ciekawa, choć raczej do szybkiego przeczytania i zapomnienia. Polecam do podróży.

Na początku płakałam ze śmiechu, potem wciągnęłam sie w przyciąganie między Rome a Belle, żeby następnie przeżywać z nią uczucia zazdrości po czym wdać się w walkę z czychającymi na nich ludźmi.
Duży plus za to, że książka mną poruszyła, co ostatnia rzdako się zdarza, ale z drugiej strony trochę mierzwiło mnie to ich nagłe wielkie pożądanie. Choć właściwie po tej autorce...

Na półkach: , , , , ,

Już przyzwyczaiłam się, że książki pani Showalter świetne i ta pozycja nie jest inna. Trochę przewidywalna, przynajmniej na początku, ale końcówka zaskakująca.
Szybko i przyjemnie się czyta, jednak jeśli miałabym wybrać którą serię tej autorki lubię najbardziej, nie była by to ta.

Jedna z moich ulubionych ksiazek ;)

2084

Kolejna pozycja Geny, którą uwielbiam. Książka specjalnie zaskakująca nie jest. Praktycznie przez większość czasu wiedziałam, kto z kim będzie, ale i tak ciekawie się czytało o ich przygodach. Przy końcówce oczywiście uroniłam parę łez, ale u mnie to już normalne. Na zimowe wieczory idealna.

• 2012
  • Fantastyka