Doktor Szu

Jan PurzyckiPrzemysław Słowiński Wydawnictwo: Videograf II kryminał, sensacja, thriller
978-83-7835-044-6
Videograf II
wielki szu Jan Nowicki ekranizacje
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7835-044-6
wielki szu Jan Nowicki ekranizacje

Kto nie czytał dalszych losów ,,Wielkiego Szu ",koniecznie musi sięgnąć po tę książkę. Co prawda zakończenie jest wręcz nieprawdopodobne, które budzi uśmiech, ale głównemu bohaterowi należy się ta odrobina podziwu za jego wytrwałość i dobroć samą w sobie.
Na część trzecią nie ma co liczyć i dobrze,ta druga w zupełności powinna zakończyć dzieje czlowieka, który nie miał...

Bardzo wciągająca historia szulersko-kryminalna, będąca przedłużeniem historii wiadomego filmu. Świetnie skonstruowana historia, ciekawe dialogi i postaci, a w końcu znakomite rozwiązanie intrygi. Jako fan filmu kupiłem tę książkę raczej w ramach ciekawostki, ale okazała się najbardziej wciągającym tytułem, który czytałem w ostatnim czasie.

Kupiłem. Przeczytałem. Przecież nie mogłem tego nie zrobić. „Wielki Szu” (najpierw film, później książka napisana na podstawie scenariusza) może nie był dla mnie aż tak ważny jak Winnetou, Sherlock Holmes, Janek Kos albo Huck Finn, ale jednak ważny, a więc przeczytałem – z sentymentu.

Dawny Wielki Szu (obecnie doktor Szuster) jest teraz siedemdziesięcioletnim specjalistą...

Na półkach: , , , ,

Kontynuacja 'Wielkiego Szu', filmu z lat 80-tych, który cieszył się w tym czasie sporym powodzeniem. Trzeba od razu powiedzieć, że jest to bardziej scenariusz filmowy niż powieść sensacyjna. Czy powstanie film na podstawie tego scenariusza? Mocno wątpię, ostatnio nie ma pieniędzy na polskie filmy, więc musimy się zadowolić książką.

Wielki Szu powraca po 20 latach jako...

Wielki come back

Pamiętacie ostatnią scenę „Wielkiego Szu” Jana Purzyckiego? Jeśli oglądaliście film, lub czytaliście książkę, z pewnością tak. Tych, którzy pochowali już starego szulera informuję, że zrobili to przedwcześnie. Wielki Szu żyje i ma się dobrze. Nawet doskonale. W nowym wcieleniu, doktora Szustera, właściciela hotelu-spa w Lutyniu i magicznych palców, które...

• Ebook
  • Rok 2018