Prezydencki poker

1991-01-01
Prezydencki poker tajemnica Lech Wałęsa prezydent kampania

Okładka książki Doktor Szu Jan Purzycki, Przemysław Słowiński
Ocena 6,3
Doktor Szu Jan Purzycki, Przem...
Okładka książki Dialog, nr 1 / styczeń 2004 Erwin Axer, Ingmar Bergman, Marek Beylin, Tadeusz Bradecki, Marzena Broda, Dorota Jovanka Ćirlić-Mentzel, Alicja Helman, Tadeusz Kowzan, Joanna Krakowska-Narożniak, Andrzej Leder, Małgorzata Mroczkowska, Jan Purzycki, Redakcja miesięcznika Dialog, Monika Samsel-Chojnacka, Henrik Sjögren, Tadeusz Szczepański, Małgorzata Szpakowska, Rafał Węgrzyniak, Agata Zawrzykraj, Bartosz Żurawiecki
Ocena 0,0
Dialog, nr 1 /... Erwin Axer, Ingmar ...