Szatan z miasta aniołów

Jacek Wiesław Witruk Wydawnictwo: RSW Prasa-Książka-Ruch kryminał, sensacja, thriller
830302082X
RSW Prasa-Książka-Ruch
witruk szatan sensacja kryminał
kryminał, sensacja, thriller
830302082X
witruk szatan sensacja kryminał

porwała mnie ta książeczka... bardzo ciekawa historia. Autor pisze bardzo sugestywnie. Dużo obrazów, ciekawych sytuacji, zwrotów akcji. Czasem zdarzają się nieścisłości ale jeśli ktoś lubi kryminał to warto spędzić dwa wieczory z Jerrym i jego przyjaciółmi;)

• Na sprzedaż-do wymiany
  • 1998
  • DZIEDZINA: Kryminały, sensacje, thrillery
  • Literatura polska
  • 1992
  • 2014
  • 2015 r

Dodaj cytat z książki Szatan z miasta aniołów