Fair Game

Patricia Briggs Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Alfa i Omega (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Ace Books
wilkołaki
Alfa i Omega (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
wilkołaki

Jak na razie jest to najciekawsza książka dotycząca Anny i Charlesa. Postacie zaczynają nabierać głębi i przestają już powoli irytować. Historia ciekawa, ze zwrotami akcji.

Bardzo podoba mi się silniejsza i pewna siebie Anna, która nie daje sobie w kaszkę dmuchać. Wątek FBI nadał historii sporo smaczku :)

Anna i Charles mają specjalne miejsce w moim sercu (podobnie zresztą jak Adam i Mercy), nic więc dziwnego, że wysoko oceniam kolejną część ich przygód. Czytanie o ich perypetiach zawsze sprawia mi dużą przyjemność i nie inaczej było tym razem.

Charles to "mój" typ faceta a z Anną najpewniej bym się zaprzyjaźniła. Jest to bohaterka, która nie irytuje mnie w nawet...

alfa& omega tłum :)

Wilkołaki z Marroca paki - i strasznie a nawet okropnie przerażający topór capo di tutti capi ogoniastej mafii - Charles..:D Na poprawę nastroju - dobrze mieć nadzieję że pranie po gębie może załatwić wszystko...choć w tym tomie - niekoniecznie...

Zakochałam się książce i w głównych postaciach, książka jest nie przewidywalna, miłosna i świetnie napisana , ukłon dla pisarki. Polecam i niezmiernie czekam na kolejne tomy .

Dyskusje

• Fantastyka