How to Flirt with a Naked Werewolf

Data 1. wydania:
2011-02-22
angielski
1439195862
wilkołak wilkołaki łaki Alaska romans komedia romans paranormalny magia fantastyka

Miałam ochotę na wilkołaki. I literaturę niewysokich lotów. Ta pozycja z opisu wydała mi się idealna. I nie zawiodłam się. Taka ot! historyjka na luźny, deszczowy dzień.
Mo i Cooper to typowi, romantyczni bohaterowie, którzy schodzą się i rozchodzą by napędzić jakoś akcję. Ona bojowniczka o słuszną sprawę, on gbur bo tak. Laska z południa i Misiek Północy. Idealni. Trochę kłopotów tu i trochę tam i nagle koniec. Ale to dobrze, nie czuje się przynajmniej zmęczenia materiału.

Dodaj cytat z książki How to Flirt with a Naked Werewolf