Dyskusje o książce Jestem kibolem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
5 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2015)
Na przeprosimy od narzeczonego. :D  Krew na śniegu
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2015)
Poszukuję:  Talon  Szukając Alaski  Nieskończoność  Eleonora i Park  Will Grayson, Will Grayson  Wodospad  Uprowadzona  Wiem o tobie wszystko
9 lata temu
Pokazuje 6 z 13