Wiem o tobie wszystko

Inne

Oficjalne recenzje i

Być więźniem własnego życia

[ 42 ] Link do recenzji

Ciekawy temat zobrazowany przez pisarkę. Czytałam ją parę lat wstecz, więc nie pamiętam dokładnie jej treści. Jednak oceniam ją bardzo pozytywnie.

Książka trzyma w napięciu. Mozna sie mega wczuc w emocje autorki, poznać jej myśli i analizy. Jednak ujmuje 2 punkty za jakby brak zakończenia. A przynajmniej mnie nie satysfakcjonujące.

Świetna książka. Czyta się szybko i daje do myślenia by mówić o tym kiedy dzieje się nam coś złego, by nie bać prosić się o pomoc. Polecam serdecznie. To na pewno nie moja ostatnia książka tej autorki.

Mimo trudnego początku, później było już tylko lepiej. Ciekawa fabuła, intrygująca treść. Podobała mi się dlatego mogę polecić miłośnikom thrillerów.

"Pragnęła teraz tylko jednego: odzyskać własne życie, posiąść je ponownie, i delektować się nim: całkowicie własnym, zupełnie prywatnym. Nie jest to coś, co będzie zawsze brać za rzecz oczywistą, jak to czyni większość ludzi."
Gdziekolwiek jesteś, nie możesz czuć się bezpiecznie. Bo on też tam jest. Twoje potrzeby, a wręcz marzenia skłaniają się do jednego: życia bez...

Podczas lektury "Wiem o tobie wszystko" zdecydowanie bardziej budziło we mnie lęk to co próbowałam przewidzieć w akcji, czego oczekiwałam, niż to co faktycznie zostało napisane. Dopiero ostatnie strony przyniosły zaskakujący plot twist, o którym nie prędko zapomnę.

Bardzo łatwo i szybko polubiłam główną bohaterkę i w jakiś stopniu utożsamiłam się z nią. Myślę, że dla...

Z początku książka strasznie mnie męczyła. Skoki czasowe i zmiany narracji, były stanowczo zbyt szybkie i nie pozwalały się w dostatecznym stopniu zagłębić w aktualne wydarzenia. W efekcie wiele rzeczy sprawiało wrażenie płytkich i bezosobowych. Pod koniec autorka w niewielkim stopniu odchodzi od chaotycznego stylu, ale niesmak pozostał.
Problem poruszany w książce jest...

Temat stalkingu ciekawy i na czasie, niemniej jednak sama książka nie do końca mnie przekonała. Coś autorce nie wyszło. Nie wiem czy to sama akcja, która nie porywa, czy też główna bohaterka Clarissa, która jest równie irytująca co stalker, który ją prześladuje. Coś tu po prostu nie gra. Daje słabe pięć gwiazdek, bo przeczytać można, ale czy warto ? Do tej pory nie wiem.

Stalking – słowo, które we mnie też budzi lęk.
To wyjątkowo szokujący thriller psychologiczny.
Historia niebezpiecznej obsesji.
O tym, jak trudno radzić sobie ze stalkerem.
Takim, który zadręcza kobietę niechcianą miłością.
Prześladuje, osacza, zastrasza. Odbiera jej prywatność.
Jest wszędzie! Zmienia jej życie w piekło.
Wiele kobiet zmaga się z problemem stalkingu.
Czy...

Brak słów. Dno i wodorosty. Nigdy czegoś takiego nie czytałam i dziwie się że skończyłam. Kto o zdrowych zmysłach to wydał. Zero akcji. Zero klimatu. Moja 4 letnia córka jak namaluje lub narysuję coś co nie ma ładu ani składu mówi na to MAZI PAZI. I dokładnie to odzwierciedla tą książkę. MAZI PAZI do kwadratu. Szkoda czasu.

Dyskusje

1 573