Kup teraz - 1 oferta w cenie od 15.10 zł do 15.10 zł

Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy

Patronat LC
James Bowen Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Kot Bob (tom 1) literatura piękna
A Street Cat Named Bob: How One Man and His Cat Found Hope on the Streets
Andrzej Wajs

Oficjalne recenzje i

Bob, kot wybawca

Link do recenzji

Jak bardzo spotkanie na swojej drodze zwierzęcia, które potrzebuje naszej opieki i miłości, jest w stanie zmienić nasze życie? Ta książka odpowiada właśnie na to pytanie.
Książka nie tylko dla miłośników kotów :)

Urocza opowieść o niezwykłych relacjach jakie zdarzyły się w nieoczekiwanym miejscu , o niewyznaczonym czasie , opowieść o tym , jak wielkie może być odwzajemnione uczucie zwierzęcia za bezinteresowny dar serca i dobroci człowieka , który choć sam nie wiele ma , potrafi podzielić się z potrzebującym . Historia przyjaźni Jamesa i kota Boba , polecam .

Jak kot uratował człowieka-nauka odpowiedzialności

Jedna jedyna biografia dotychczas przeczytana przeze mnie. Niesamowity początek i koniec. Ekscytująca historia, dająca do myślenia. I głębokich przemyśleń. Nie raz wrócisz do historii Jamesa i jego ulicznego kota Boba, który na pewno skradnie wasze serduszka.

Opowieść o mężczyźnie, który zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i zarabiał na życie poprzez granie na gitarze. Pewnego dnia przypadkowo natknął się na kota, który nieoczekiwanie odmienił jego los...

Historia ku pokrzepieniu serc, a kocur mądry i sympatyczny...

Wciągająca, urocza historia, choć momentami smutna. Mimo, że kompletnie nie rozumiem fenomenu miłości do kotów, to tytułowy kot Bob nawet mnie zauroczył. Pozytywna historia, polecam :)

Bardzo sympatyczna książka, która wielokrotnie mnie rozczulała. Czuć że jest pisana prosto z serca. Sama chciałabym poznać kota Boba.

Prosta historia, napisana przez człowieka,któremu bliska relacja ze zwierzęciem pozwoliła odbić od dna. Głównego bohatera poznajemy w momencie, gdy wychodzi z nałogu narkotykowego, żyje na granicy przetrwania, zarabia na życie grając na gitarze na ulicach Londynu. Pomimo doświadczenia, niepewności i różnych zakrętów życiowych bierze na siebie odpowiedzialność za zwierzaka....

Bardzo przyjemna opowieść. Taka ciepła i rozczulająca. Nie jest to, co prawda, świąteczna historia, jednak wprawiła mnie w świąteczny nastrój.

Super książka i świetna historia. Dla kociarzy obowiązkowa lektura. Kot wcale nie jest wredny i fałszywy. Ludzie potrafią być o wiele bardziej gorsi.

1 677
    1 280
  • 2014
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • Z biblioteki
  • E-book

James Bowen Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy Zobacz więcej