Co przyniesie dzień

Okładka książki Co przyniesie dzień
Maiken Sogn Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Romantyczne Chwile literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Romantyczne Chwile
Pol-Nordica
2004-01-01
2004-01-01
Renata Jarda
powieść norweska romantyczne chwile

więcej Więcej

Bardzo przyjemne opowiadania o miłości. Wspaniała książka , którą przeczytałem wiele razy. Należy do moich ulubionych. Przyjemnie i z radością czytało się tę wyjątkową książkę.

Dwa krótkie opowiadania o miłości od pierwszego wejrzenia. Styl opowiadań raczej poprawny, czyta się przyjemnie. Treść ani zaskakującą ani wciągająca, ale tych kilku chwil poświęconych na przeczytanie owych opowiadań nie uznaję za stracone.

1916

Dwie historię które wydają się niemożliwe a jednak prawdopodobne.
Dla mnie były zbyt przesłodzone. Akcja wolno się rozwija,a gdy wkońcu się rozwinie następuje jej szybki koniec.

• Romans
  • Wymienie
  • Ebooki, Mbooki
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Co przyniesie dzień