Szczęśliwa przystań

Jill Shalvis Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lucky Harbor (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Sweetest Thing
Lucky Harbor (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Siarkiewicz
romans

Nie miałam okazji przeczytać pierwszej części tej serii, ale to w niczym mi nie przeszkadzało.
Jill Shalvis płynnie opowiada tę historię, nawiązując do przeszłości Tary i Forda sprzed 17 lat.
Właśnie ta lekka narracja i humor to największe zalety tej typowo babskiej książki.
Bardzo poukładana i kontrolująca wszystko Tara i wyluzowany Ford - zderzenie tych dwóch osobowości...

Trochę lepsza od I tomu. Poza scenami erotycznymi nieco więcej treści

Losy Tary, którą poznałam czytając "Oczarowaną". Ta książka tak samo tendencyjna jak "Oczarowana", ale i tak się fajnie czyta.

Ksiąźka była po proatu rewelacyjna! REWELACJA! Bardzo mi się podobała. Były w niej przeróżne zwroty akcji. Rywalizacja między Fordem, a byłym męźem Tary. Gdy czytałam uśmiechałam się do ksiąźki. Były dokładnie opisane sceny erotyczne. Bardzo wciąga i szybko się ją czyta. POLECAM GORĄCO!

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Wakacyjna.

Bardzo ciekawa i wciągająca.

Genialna, polecam ;)))

Na półkach: , , , , ,

Tara powróciła po rozwodzie z pierwszym mężem Loganem – gwiazdą NASCAR do rodzinnego miasteczka Lucky Harbor, by tu razem z siostrami Maddie i Chloe otworzyć i prowadzić hotel. Niestety jej przeszłość dopadła ją tutaj w postaci przystojnego żeglarza i byłej młodzieńczej miłości – Forda. Co zrobi nasza bohaterka, gdy w walkę o jej serce oprócz niego włączy się również jej...

Miałam okazję zapoznać się już z trzema częściami- druga pozycja czyli Szczęśliwa przystań podobała mi się najbardziej. Może dlatego, że główna bohaterka Tara przypomina mi kogoś bardzo bliskiego- niby oziębła na zewnątrz a w środku burza emocji....no i oczywiście Ford, niewiarygodny przystojniak z całą paletą zalet. Autorka piszę w taki sposób, że ja widzę (szkoda, że nie...

Tara, najstarsza z sióstr, pragnąca być dla wszystkich przykładem, zawsze olśniewająca, elegancka, bardzo pracowita, myśląca rozsądnie i wstrzemięźliwa w uczuciach. Od najmłodszych lat ratuje z opresji Chloe, która ta wręcz lubuje się wpadać w tarapaty. Tara jest, więc dla niej opiekunką, czasami piastuje rolę matki.
Kiedy przybywa do miasteczka w stanie Washington...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Z niecierpliwością wyczekiwałam tej części, zastanawiając się, jak też potoczą się dalsze losy Tary i Forda. Nie zawiodłam się, a przy czytaniu miałam mnóstwo frajdy. Tę dwójkę bohaterów lubię chyba najbardziej z całej serii.

Niezmiennie polecam!

• 2013