Tajemnica szafranu

Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 11) literatura dziecięca
Saffransmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
Lasse Maja Valleby
Saffransmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 11)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
Lasse Maja Valleby

9/10 oj. . .

Zanim przeczytałam tę książkę nie wiedziałam co to szafran. Byłam bardzo ciekawa, a jako że jestem chyba naj naj naj większą fanką Biura Detektywwistycznego Lassego i Mai z wielką chęcią wyporzyczyłam tę książkę. Myślę że tobie też się spodoba.
Natalia

3 moja ulubiona seria

Dobra. Wersja dla dorosłych miałaby 350 stron...

Lasse i Maja szukaj złodzieja SZAFRANU lecz nie wiedzą że, najciemniej pod latarniom .

Książka jest o tyle wciągająca, że wątek śledztwa dziecko może próbować rozwiązać samo. Jest zagadka do rozwiązania, trzeba stawić jej czoła. Zagadka i tropienie przestępcy jest fascynujące, a rozwiązanie dość zaskakujące:) Można to zrobić samemu (duża czcionka, wciągająca akcja, czarno-białe charakterystyczne ilustracje), można z rodzicem (spodobały mi się te zabawne nosy...

Książka jest bardzo fajna. Jest dobra dla dzieci, bo ma grubą czcionkę, słowa są łatwe i zrozumiałe. Mi osobiście bardzo się podobała, ale mogłabym wprowadzić kilka zmian od siebie ;)

Szczególnie ciekawa!

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne...

• Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • 2013
  • 2018
  • 2014
  • Książki dla dzieci

Dodaj cytat z książki Tajemnica szafranu