Modlitwa uwolnienia cz. 1

Okładka książki Modlitwa uwolnienia cz. 1
Neal Lozano Wydawnictwo: Wydawnictwo Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi Seria: W szkole Jezusa religia
religia
W szkole Jezusa
Wydawnictwo Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi
2009-01-01
2009-01-01
modlitwa uwolnienie uzdrowienie demony

więcej Więcej

Wartościowa książka. Pomaga wrócić do rzeczy trudnych, nieprzepracowanych, ale w dobrym tego stwierdzenia znaczeniu.
Bo żeby rana się porządnie zagoiła trzeba ją najpierw zauważyć.

Polecam każdemu, kto czuje, że spoczywa na nim jakaś klątwa. Książka pokazuje jak wyjść spod przekleństwa złego i przejść pod błogosławieństwo Boże. Jest to dość długa droga i długi proces, ale "Modlitwa uwolnienia" przygotowuje na każdy etap uzdrowienia.

Niesamowita książka, o tym jak diabeł mąci w naszym życiu.

Spodziewałam się po tej książce czegoś innego i oczekiwałam w sumie czegoś więcej, jednak absolutnie nie żałuję, że wpadła w moje ręce. Książka ukazuje jak perfidnie działają złe duchy, jak potrafią wykorzystać każde nasze cierpienie, rany serca, brak przebaczenia, uczucie żalu do drugiej osoby – sprawy, o których może dawno już zapomnieliśmy (albo tak nam się wydaje) - aby...

To jest ksiazka, ktora uswiadomila mi jak jeszcze duzo pracy mnie czeka w wielu obszarach mojego zycia duchowego. Jak duzo jest klamstwa. Nie tego oczywistego i rzucajacego sie w oczy..nie!
Jak duzo leku czai sie w zakamarkach mojego serca i tylko czeka by sie wygodnie rozgoscic w "salonie".
To nie jest wygodna ksiazka. Bo burzy moje poczucie samozadowolenia jako...

Przeczytałam w 2014. Pozwala zrozumieć samego siebie.

Książka napisana przez chrześcijanina, który ma pasję i zna swoją drogę życiową. W rękach osób, które szukają sensacji może być jednak groźną bronią.

Książka pomaga zrozumieć błędy i grzechy przeszłości aby odmienić swoją przyszłość.Polecam.

Polecam.

• Religia