Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia

Dom Wydawniczy Rafael
wiara Bóg Jezus modlitwa zawierzenie miłosierdzie
religia
wiara Bóg Jezus modlitwa zawierzenie miłosierdzie

Przepiękne modlitwy. Nie mam potrzeby tego opisywać. Trzeba po prostu zawierzyć.
Całym sercem polecam.

Jezu Ty się tym zajmij. Joanna Piątek. Życie pisze różne scenariusze. Chcemy kontrolować wszystko i mieć plan na każdą okoliczność. Nie da się. Nic nie jest pewne i trzeba doceniać to co jest dziś. Życie potrafi dowalić tak mocno, że ciężko się pozbierać. Wielu ludzi jest zrezygnowanych i nie potrafi funkcjonować po „krachu” - ale tym życiowym. Ta mała książeczka oczywiście...

"O Jezu, zawierzam się Tobie, Ty się tym zajmij" - to tekst modlitwy podyktowany ks. Dolindo Ruotolo w prywatnym objawieniu. "Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów - te słowa są dla Ciebie" - pisze autorka na tylnej okładce tej niewielkich rozmiarów książeczki. Poleciła mi ją koleżanka. Jola, powiedziała, nie rycz, nie płacz, zaufaj i zawierz Jezusowi....

Nie ma nic lepszego niż pełne zawierzenie Jezusowi. Absolutnie dla tych wszystkich, którzy są zagubieni i na siłę próbują sami rozwiązywać swoje problemy. A to Pan Jezus potrafi najlepiej się nami zaopiekować.

Niesamowita ksiażka, która zawier wszystko co trzeba, Krótką historie życia ojca Dolindo Ruotolo, jak i przetłumaczenie jego modlitwy bezpośrednio z włoskiego.

1995

To naprawdę skuteczna modlitwa !! Całkowite zawierzenie Jezusowi czyni cuda !! Spróbujcie.

"Jezu,Ty się tym zajmij",to niewielkich rozmiarów książeczka,która zawiera pełny tekst aktu zawierzenia,jaki został przekazany przez Pana Jezusa księdzu Dolindo podczas jednej z jego głębokich, mistycznych modlitw.I jak zostało zaznaczone we wskazówkach podanych na wstępie :"Jako troskliwy Ojciec chce nam pomagać zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych "...

Dyskusje

• 2018