Mamałyga

Okładka książki Mamałyga
Konrad Ciok Wydawnictwo: Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi Seria: Biblioteka Arterii poezja
poezja
Biblioteka Arterii
Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi
2010-01-01
2010-01-01

Okładka książki Na grani. Antologia wierszy łódzkich debiutantów Kacper Bartczak, Konrad Ciok, Justyna Fruzińska, Piotr Gajda, Rafał Gawin, Izabela Kawczyńska, Krzysztof Kleszcz, Robert Miniak, Marciusz Moroń, Monika Mosiewicz, Michał Murowaniecki, Magdalena Nowicka, Przemysław Owczarek
Ocena 2,7
Na grani. Anto... Kacper Bartczak, Ko...