Z widokiem na Mont Blanc

Węgry ludzie miłość
literatura piękna
978-83-7745-266-0
Węgry ludzie miłość

Jako czytelniczka bloga Anny (annablack.blox.pl) znałam już trochę jej styl i sposób pisania - ciekawy, płynny, poruszający wyobraźnię.. tak też czyta się jej książkę, choć nie zawsze zgadzam się z reakcjami głównej bohaterki na różne sytuacje, to szanuję ją za szczerość i otwartość. Powiem jedno, książka jest za krótka :) Czekam na ciąg dalszy..

Jest to druga książka tej autorki. Pierwsza - Bestia ujarzmiona jest wstrząsająca, trudna, dająca do myślenia, i otwierająca oczy na chorobę, i walkę z nią.
Bałam się, że biorąc "Z widokiem na Mont Blanc" będę miała również do czynienia z trudną tematyką, że nie będzie łatwo.
I nie. Książka jest inna od pierwszej. Fajna, obyczjowa historia. Powieść jest moim zdaniem...

Przeczytałam tę książkę, bo byłam ciekawa co autorka wymyśli. Czytuję od pewnego czasu jej internetowy pamiętnik, więc interesowało mnie, jak odbiorę jej książkę. Podobno pierwsze takie zwykłe czytadło (dziewczyna choruje na sm i tego dotyczyła jej pierwsza książka, której, z racji tematyki, nie odważyłam się przeczytać).
Tę przeczytałam. Autorka ma rację. To czytadło....

• Chcę w prezencie
więcej mniej