Szubienica o zmierzchu

William Hussey Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Łowca czarownic (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Witchfinder: Gallows at Twilight
Łowca czarownic (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Grzegorz Komerski
fantastyka fantasy science fiction

Kolejny tom zdecydowanie dopieszcza całości, i zasługuje jak poprzedni na 10/10, jednakże istnieje zasadniczy minus tej trylogii. W sieci można znaleźć jedynie okładkę trzeciego tomu, ale jego samego już nie.

Historia została przerwana w momencie kiedy po prostu czuje się wewnętrzną konieczność czytania dalej, a to tylko świadczy o tym jak dobra jest ta książka.

Nie dokończyłam, nie zdzierżyłam...

Bardzo ubogie opisy, mało informacji o magicznym świecie, w którym toczy się akcja i...
Wszystko w jak najlepszym porządku! Pewna doza niepewności i niewiedzy, brak rozległych opisów tylko potęgują przyjemność jaką odczuwa czytelnik z szybkiej akcji i wielu niespodzianek.
Według mnie bardzo niedoceniona książka, która spokojnie powinna zająć miejsce na półce, każdego...

Dość wciągająca, brak dodatkowych opisów jest w jej przypadku plusem, ciągła akcja i sporo zaskoczeń.

Jake Harker do niedawna był zwykłym nastolatkiem uwielbiającym horrory. Do czasu śmierci matki. Wtedy dowiedział się, że jego ulubieni bohaterowie to nie do końca fikcja, a on sam jest klonem wyśmienitego czarodzieja, dzięki któremu posiada niezwykłe moce, które wykorzystał już raz w słusznej sprawie. Teraz znowu przychodzi ratować mu świat. Dzięki nauce ma pobudzić...

Książka naprawdę świetna i aż nie mogę się doczekać kolejnej części :)

Całą moją recenzję możecie przeczytać tutaj:

• 2012
  • Fantastyka
  • Młodzieżowe
  • Wymienię / Sprzedam
  • Regał w sypialni

Dodaj cytat z książki Szubienica o zmierzchu