Zauroczenia

Pamela Wells Wydawnictwo: Wilga Cykl: Złamane serca (tom 2) literatura młodzieżowa
The Crushes
Złamane serca (tom 2)
literatura młodzieżowa
Ewa Kleszcz
Pamela Wells romans przyjaźń złamane serca literatura młodzieżowa

Bardziej mi się podobała niż pierwsza część. Lekka i przyjemna.

Dalsze losy dziewczyn,oraz''Kodeks zauroczeń''i jego 41 zasad.Polecam bo warto:)

Książka taka sobie tylko tyle....

Jestem po książce "Zauroczenia" i jestem pełna zachwytu nad książką druga część bardzo mi się podobała, opowiada historia o czterech przyjaciółkach: Alexie,Raven, Kelly,Sydney dla których od miłości najważniejsza jest przyjaźń.
Mają swój "Kodeks zauroczeń" jak zdobyć każdego chłopaka, kierują się prostymi 41 zasadami.O wiele lepsza część od poprzedniej zaskakuje, wciąga i...

Próbuję i nie mogę.
Nawet nie podlega ocenie.

Książka "Zauroczenia"-napisana przez Pamele Wells
Uważam że spokojnie można ją porównać do książki "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów".
Jest to takie "czytadło",lekkie,napisane prostym językiem...Co tu dużo mówić...Nie czytałam pierwszej części tej serii więc nie mogę za bardzo porównać czy lepsze czy gorsze...
Co do fabuły...No cóż cztery...

Świetna książka. Tylko zbyt często przychodzi zastanowienie „o której dziewczynie teraz czytam?”

Świetna kontynułacja książki "złamane serca"

Po odbudowaniu swojej przyjaźni i skupieniu się na swoich zainteresowaniach,dziewczyny znowu zaczęły wpadać w bezkresną toń zauroczeń.
Aby tym razem obyło się bez kłótni,upadku przyjaźni i tony zużytych chusteczek,dziewczyny na wzór Kodeksu Złamanych Serc tworzą Kodeks Zauroczeń.
Jednak z upływem czasu coraz trudniej stosować się do zasad.Szczególnie jeśli niektóre z nich...

Eh... chyba naprawdę się starzeję, bo tego typu książki i filmy strasznie zaczynają mnie nużyć i irytować. Nie wiem czy I część: "Złamane serca" podobała mi się bardziej bo była lepsza czy po prostu ja byłam młodsza.

Dyskusje

• 2012