Zaginiony symbol

Dan Brown Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Lost Symbol
kryminał, sensacja, thriller
2011-08-30
Zbigniew Kościuk
dan brown robert langdon

Po raz kolejny nie zawiodłam się na pisarzu. W tej książce odkrywamy jak ważne są więzy rodzinne . Katherine ,Peter oraz cała rodzina Solomonów skrywa potężną tajemnicę Masonów. Razem z Robertem Lagdonem wybieramy w podróż po USA,by odkryć gdzie jest zaginione słowo,oraz co skrywa kamienna piramida.

Kolejna ciekawa książka z cyklu, jednakże słabsza od Kodu Leonarda.

To było moje kolejne spotkanie z Brownem i kolejne rozczarowanie. Chyba jeszcze większe niż przy "Aniołach i demonach". Mnogość teorii spiskowych po prostu śmieszy. Opowieść jest tak naciągana, że aż powoduje to niesmak. Na plus zaliczam tylko wartką akcję i sprytnie wkomponowane triki skłaniające do przewrócenia strony.

Na półkach: , , , ,

Dan Brown. Jeden z najpopularniejszych pisarzy ostatnich lat. Twórca kultowych powieści takich jak: „Anioły i demony”, „Kod Leonarda da Vinci” czy „Inferno”. Tym razem dałam się porwać „Zaginionemu symbolowi”, który od bardzo długiego czasu czekał na swoją kolej na półce. Czy jest on równie genialny jak inne części przygód profesora Langdona?

Tym razem znany specjalista od...

Nie można odebrać Brownowi dobrej oceny, głownie ze względu na prostotę języka i równoczesne wzbudzanie w czytelniku zaciekawienia, trzymanie w napięciu i przede wszystkim samą tematykę. Umiejętnie przechodzi przez kolejne "symbole" pokazując skomplikowanie codziennych rzeczy obok których większość przejdzie obojętnie. Odniosłam jednak wrażenie, że autor zrobił z tych...

Genialna i wciągająca książka. Uwielbiam książki Dana. Polecam!

Rewelacyjna, nie ma szans na zrobienie czegokolwiek, chce się tylko czytać :) serio, nie mogłam się oderwać.

Kolejna książka z cyklu podróży profesora Langdona. Jak zawsze doskonałe połączenie dreszczyku z przygodą i historią. Ale nieco mniej wywołuje emocji, niż jej dwie młodsze siostry.

Jak dla mnie najlepsza ze wszystkich książek autora.

Z przeczytanych pierwszych trzech części z serii z Robertem Langdonem - ta podobała mi się najbardziej. Powodem może być fakt, że przed przeczytaniem poprzednich znałem fabuła z filmów. Niemniej uważam ją za ciekawą pozycję, pełną zwrotów akcji i wciągającą.

Dyskusje

21 172