Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.40 zł

Zaginiony symbol

Dan Brown Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Lost Symbol
Robert Langdon (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew Kościuk
dan brown robert langdon

Początkowo ciekawa, pod koniec trochę męczyła. Niestety dużo słabsza od poprzednich tomów.

Podobna do innych z serii przygody naszego przyjaciela Langdona, ale równie ciekawa i wciąga, dla fanów autora napewno się nie zawiedzie.

Wartka akcja od pierwszej do ostatniej strony. Mimo to mam wrażenie, że książka jest trochę słabsza od wcześniejszych części.

Jak zwykle u Dana Browna mamy zagadkę związaną z historią i tajemniczymi organizacjami. To co po raz kolejny podobało mi się u tego autora, to interesujące wplecenie istniejącej architektury w fabułę powieści i uczynienie z niej elementu...

Dałam 5 gwiazdek. Powodem tej dość niskiej oceny jest to, że jest ona trudna. W pewnych momentach gubiłam się w tekście i nie wiedziałam o czym czytam aktualnie. Co prawda już prawie na samym początku odgadłam kim był człowiek, który porwał Petera. Nie to kim był w tym momencie kiedy szukał zaginionego słowa, ale kim był wcześniej. To jest na plus tej książki, bo gorzej by...

Jak to u Browna: wartka akcja, silne kobiety, tajemnice i jeden psychopata. Coś w stylu filmu "Skarb narodów".

Wszystkie książki z tej serii są całkiem miłe. Szkoda tylko, że w każdej jest ten sam schemat - ktoś szuka u Langdona pomocy, ktoś go zdradza, ktoś się z nim sprzymierza, a w tle wielkie niebezpieczeństwo, które na koniec zostaje w brawurowy sposób zneutralizowane.

Bardzo lubię powieści Browna, zwłaszcza serię o przygodach Langdona. I znów się nie zawiodłam - tajemnice, spiski, rozważania filozoficzne - nie można się nudzić.

Piąta pozycja w dorobku autora, ale pierwsza, w której porzucił pisanie scenariuszy filmowych na rzecz prawdziwej literatury.

dan brown klasycznie w dobrej formie! książka ciekawa i to co jest fajne u tego autora to duża ilosc autentycznych ciekawostek na tematy religijne i naukowe

Dość przyjemnie się słucha, akcja w miarę ciekawa, momentami wartka, momentami nudnawa.
Dużo ciekawostek z dziedziny nauki, architektury czy masonerii, chociaż jako laik nie wiem do końca czy są prawdziwe, szybko ulatują z głowy.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie wątek przemiany duchowej Malaka. Co mnie irytuje w tego typu książkach i współczesnych kryminałach to postać ...

22 139
    6 279