Zaginiony symbol

Okładka książki Zaginiony symbol
Dan Brown Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2009-01-01
Zbigniew Kościuk

więcej Więcej

W swoim stylu, czytało się lekko, przyjemnie, bez jakiegoś porwania mnie, ale też bez jakiejś nudy.

Coz tu duzo mowic ... niestety schemat oklepany lecz wczesniej mi to nie przeszkadzalo bo tematy obrane przez autora byly bardzo ciekawe ... Tutaj bylo troche nuzaco aczkolwiek ksiazka jest ciekawa i polecam fanom pana Browna

Symbole, teorie spiskowe, masoneria i piękne opisy Waszyngtonu. Prawda niebanalna i intrygująca wychodzi na jaw po emocjonujących poszukiwaniach i poznaniu wielu elementów tworzących rzeczywistość. Polecam.

Książka rewelacyjnie napisana, wciąga od początku i nie puszcza aż do końca. Jednak zabrakło mi trochę powiewu nowości - utarty schemat, niemal identyczny rozwój wypadków jak przy poprzednich powieściach.

Nie zmienia to faktu, że fabuła jest niezwykle ciekawa, a gdyby wcześniej nie powstały "Anioły i Demony" czy "Kod Leonarda Da Vinci", to "Zaginiony Symbol" byłby...

Powtarzalny schemat, który ma swój urok. Inteligentny Profesor w towarzystwie pięknej kobiety, w ciekawym mieście rozwiązuje intrygujące i niebezpieczne zagadki.
Niestety tym razem czegoś mi brakowało.

Moim zdaniem jedna z najlepszych książek spiskowych autorstwa Dana Browna. Świetnie ukazana historia i kultura amerykańska, pełna masońskich intryg i tajemnic.

Kolejna świetna powieść Browna. Tym razem Langdon pomaga znaleźć i uratować swojego przyjaciela. Akcja powieści jest umieszczana Waszyngtonie. Langdon musi znaleźć tajne przejście do zaginionego świata. Jak poprzednie części czytało mi się ją świetnie. Polecam 😊😊😊

Robert Langdon - światowej sławy historyk i badacz symboli - zostaje niespodziewanie wezwany do Waszyngtonu,...

Schemat taki sam jak w poprzednich książkach tego autora. Czytało się nieźle,ale chciałoby się czegoś nowego, a tu trochę takie ,,kopiuj - wklej"

Jakoś tak trochę mniej mi się podobało, a 2 razy zrobiło się nieprzyjemnie. Trzeci raz ten sam format już trochę męczy, mimo że zdarzyło się parę ciekawych wątków i tajemnic.

Muszę przyznać, że nieco mnie ta książka rozczarowała. Niektóre wątki nie zostały według mnie odpowiednio zakończone; inne zaś były zbyt pogmatwane. Czytając książkę, czułam się, jakby autor próbował wytłumaczyć swoją koncepcję, sprawiając, że będzie ona jeszcze bardziej skomplikowana. Rozwiązanie zagadki pozostało dla mnie niezrozumiałe, co nie miało miejsca w przypadku...

22 335
    6 304