Księga bez tytułu

Okładka książki Księga bez tytułu
Anonim Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Bourbon Kid (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2009-01-30
Nemo
Bourbon Kid zombie

więcej Więcej

Księga bez tytułu to książka dla fanów filmu od zmierzchu do świtu. Trup, mózg, i krew są tutaj na co drugiej stronie 😄 Rewolwery, strzelanie, whisky, gangsterka, piwko, bary, wampiry... 🧛🏻‍♀️
I mimo że można to odebrać jako coś niskich lotów, to jednak jest to na poziomie filmów Tarantino.

Czyta się pomimo tematyki lekko i szybko. Nie ma tutaj spokojnych rozdziałów....

Dawno tak się nie ubawiłem czytając ten cykl Bourbon Kid (niestety bez 5 tomu). Może to nie jest najwyższy kunszt literacki, ale ja uwielbiam takie "klimaty": demony z piekła rodem i główny bohater Kid (też zajefajna i pogibana postać), który robi porządek z nimi, a nie jest łatwo.
Polecam na rozprężenie...

Idealna książka na niezobowiązujące wieczory. Komedia miesza się z groteską w westernowym stylu.

Tego się nie da opisać, to arcydzieło trzeba przeczytać !!!

oderwana od rzeczywistości, ale naprawdę można się pośmiać... :)

Świetnie się bawiłam czytając tę książkę. Taki mix Tarantino, Rodrigueza i Kinga w jednym. Jeśli ktoś lubi twórczość tych panów, na pewno się nie zawiedzie czytając "Księgę bez tytułu".

Księga bez tytułu, autor anonimowy, to mnie intrygowało i już od pewnego czasu chciałam przeczytać tę pozycję. Spodziewałam się czegoś tajemniczego, mrocznego... I choć zbytnio się nie zawiodłam, ta książka nie do końca spełniła moje oczekiwania.
Przepis na "Księgę bez tytułu" przedstawia się następująco: Wziąć filmy Quentina Tarantino, najlepiej "Kill Bill" i "Pulp...

Wciągnęła mnie jak zła :) . Nie często się to zdarza ale mnie kupiła na parę wieczorów w 2016 roku

Jak ktoś lubi styl Tarantino to polecam, ale ogólnie to takie czytadło.

Bardzo ciekawa propozycja, nietuzinkowa i wyróżniającą się. Polecam czytać w oryginale.

3 120
    1 307