Księga bez tytułu

Anonim Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Bourbon Kid (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Book With No Name
Bourbon Kid (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Nemo
Bourbon Kid zombie

Świetnie się bawiłam czytając tę książkę. Taki mix Tarantino, Rodrigueza i Kinga w jednym. Jeśli ktoś lubi twórczość tych panów, na pewno się nie zawiedzie czytając "Księgę bez tytułu".

Księga bez tytułu, autor anonimowy, to mnie intrygowało i już od pewnego czasu chciałam przeczytać tę pozycję. Spodziewałam się czegoś tajemniczego, mrocznego... I choć zbytnio się nie zawiodłam, ta książka nie do końca spełniła moje oczekiwania.
Przepis na "Księgę bez tytułu" przedstawia się następująco: Wziąć filmy Quentina Tarantino, najlepiej "Kill Bill" i "Pulp...

Wciągnęła mnie jak zła :) . Nie często się to zdarza ale mnie kupiła na parę wieczorów w 2016 roku

Jak ktoś lubi styl Tarantino to polecam, ale ogólnie to takie czytadło.

Bardzo ciekawa propozycja, nietuzinkowa i wyróżniającą się. Polecam czytać w oryginale.

Na półkach: , , , ,

Naprawdę bardzo fajnie się to czytało. Trochę zawiodła końcówka, ale klimat od początku mistrzowski. Ten kryminał (dość krwawy) z domieszką fantastyki również według mojej opinii to czysty Tarantino (skojarzenie z "Od zmierzchu do świtu" jak najbardziej zasadne). Jak ktoś lubi lekką literaturę rozrywkową gdzie 90% postaci to czarne charaktery to warto przeczytać.

SUPER!!!

Inna, ciekawa, nieco mroczna ale wciąga od pierwszej strony . Warto czasem wkroczyć w nieznane i mroczne opowieści :)

zawzięta

może tak
właściwie "zawziętość uszami bohaterom paruje"

a książka poczytna i dostarczyła mi rozrywki
lubię poczytne

Czarną komedia?
Horror?
Na pewno tak, jeżeli chodzi o warsztat pisarski.
Nie rozumiem skąd tyle wysokich ocen tej książki.

Dyskusje

3 060