Księga bez tytułu

Anonim Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Bourbon Kid (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Book With No Name
Bourbon Kid (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Nemo
Bourbon Kid zombie

Wciągnęła mnie jak zła :) . Nie często się to zdarza ale mnie kupiła na parę wieczorów w 2016 roku

Jak ktoś lubi styl Tarantino to polecam, ale ogólnie to takie czytadło.

Bardzo ciekawa propozycja, nietuzinkowa i wyróżniającą się. Polecam czytać w oryginale.

Na półkach: , , , ,

Naprawdę bardzo fajnie się to czytało. Trochę zawiodła końcówka, ale klimat od początku mistrzowski. Ten kryminał (dość krwawy) z domieszką fantastyki również według mojej opinii to czysty Tarantino (skojarzenie z "Od zmierzchu do świtu" jak najbardziej zasadne). Jak ktoś lubi lekką literaturę rozrywkową gdzie 90% postaci to czarne charaktery to warto przeczytać.

SUPER!!!

Inna, ciekawa, nieco mroczna ale wciąga od pierwszej strony . Warto czasem wkroczyć w nieznane i mroczne opowieści :)

zawzięta

może tak
właściwie "zawziętość uszami bohaterom paruje"

a książka poczytna i dostarczyła mi rozrywki
lubię poczytne

Czarną komedia?
Horror?
Na pewno tak, jeżeli chodzi o warsztat pisarski.
Nie rozumiem skąd tyle wysokich ocen tej książki.

" Księga bez tytułu " to całkiem fajna i przyjemna mieszanka sensacji, kryminału, czarnego humoru z powieścią grozy czy wręcz horrorem. W zasadzie jest to gotowy scenariusz do kolejnego filmu Q. Tarantino.
Szybka akcja, momentami wręcz brawurowa, bardzo kwiecisty i dosadny język i w sumie naprawdę interesująca fabuła sprawiają że książkę czyta się niezwykle przyjemnie i...

Zachęcam do dyskusji na jakeczyta.blogspot.pl

Fajny to zabieg napisać książkę podpisując się jako anonim. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości bez presji, że ktoś zarzuci ci niekompetencje.

W przypadku 'Księgi bez tytułu' autor wykorzystał w pełni możliwości jakie dało mu anonimowe wydanie.

Bardzo ciężko jest opisać fabułę książki, bo dzieje się tutaj tyle, że...

Dyskusje

3 018