Blood Kiss

Mechele Armstrong Wydawnictwo: Loose Id fantasy, science fiction
Loose Id
2005-10-01
2005-10-01

Książka podobała mi się. Historia wciąga czytelnika w niebezpieczny świat wampirów. Wątek kryminalny i romansowy splatają się w idealną całość. Bardzo serdecznie polecam wampiroholikom ;)

Dziewczyna obdarzona niezwykle silnym umysłem i wampir zakochany od pierwszego wejrzenia. Co jeśli zwykły człowiek okazuje się być silniejszy niż wampir. Cóż Nick decyduje się na ucieczkę. Czy przezwycięży swoje fobie by na wieczność połączyć się z ukochaną...

Zwarta akcja, pościg, sensacja, zdolności parapsychiczne, dziewica i zabójczo przystojny wampir to esencja tej książki. Czyta się ją szybko, łatwo, z wypiekami na twarzy i szybszym tętnem. Bardzo przyjemna historia, jedyna rzecz, która mnie zszokowała to fakt, iż wampiry są biseksualne. Trochę mnie to zdziwiło. Może dlatego, że to nowy fakt dotyczący fikcyjnych wampirów?

Kolejna już na mojej półce książka o wampirach. Co mogę o niej powiedzieć, książka +18 z czym się zgadzam bo jest niej sporo seksu, pomijając jednak to jest dość ciekawa, czyta się ją szybko i łatwo.

Książką byłaby dość ciekawa,ale po tym jak się z niej dowiedziałam bardzo ciekawej rzeczy...Straciła w moich oczach kilka gwiazdek;/
A chodzi o to,że po przemianie, w wampira (o zgrozo)każdy staje się biseksualny!

• Romans paranormalny
  • Wampiry