Sekretny język dziewczyn

2014-09-01
Iza Rosińska
sekrety dziewczyny

więcej Więcej

Czytana jako 11/12 latka, pamiętam, że mnie wciągnęła i się cieszyłam jak tylko wychodziłam z wody na plaży i ją brałam do ręki, więc 9/10

Książkę czytałam dwa lata temu mając lat 11. Pochłonęłam ją bardzo szybko i byłam z niej zadowolona. Myślę, że książka jest naprawdę dobra, ale czytałam wiele lepszych.

Spodziewałam się czegość innego, książka jak dla mnie infantylna i nudna.

Na półkach: , , , ,

Nie jest to pozycja zbyt ambitna. Nie wnosi nic mądrego ani nie ma zbyt rozbudowanej fabuły.
Ot takie tam lanie wody nastolatki jakich wiele.
Istnieje chyba tylko po to, żeby odciągnąć niezbyt zaawansowane móżdżki chociaż na chwilę od komputera i przeczytania CZEGOKOLWIEK.

Świetna książka dla takich małolat jak ja :) Uważam, że spodoba się większości nastolatek. Opisuje takie wydarzenia, które właściwie mogą pojawić się w naszym życiu :)

Książka nudna. Nic się nie dzieje. Przeczytałam ją do połowy, bo w ogóle nie wciągnęła mnie, aby przeczytać ją do końca.

Świetna jak cała seria.

Bardzo fajnie się czytało, zakończenie bardzo mnie zaskoczyło,było inne niż się spodziewałam :)

Tragedia i beznadzieja, dla małych dzieci się nadaje !!

totalne dno! Kupowałam ją na wakacje , żeby mieć co czytać na drogę i mój wybór był zbyt szybki i żałuję , że postanowiłam ją kupić ;(

• Z biblioteki
  • Chcę w prezencie
  • 2011
  • Przeczytane w 2013 :)
  • Joyland ♥

Dodaj cytat z książki Sekretny język dziewczyn