Odkrycie ducha : studia o greckich korzeniach europejskiego myślenia

Bruno Snell Wydawnictwo: Fundacja Aletheia filozofia, etyka
1 wersja: Die Entdeckung des Geistes, 2 wersja: Entdeckung des Geistes
978-83-89372-39-0
Agna Onysymow
Fundacja Aletheia
Filozofia rozważąnia dotyczące filozofii klasycznej greckiej historia filozofii Grecja: literatura cywilizacja filozofia sztuka życie intelektualne starożytnej Grecji Wpływ starożytnych Greków na kulturę Zachodu
1 wersja: Die Entdeckung des Geistes, 2 wersja: Entdeckung des Geistes
filozofia, etyka