Ja, potępiona

Patronat LC
Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Wiktoria Biankowska (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7747-732-8
W.A.B.
Beleth Wiktoria Biankowska anielica diablica potępiona
Wiktoria Biankowska (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7747-732-8
Beleth Wiktoria Biankowska anielica diablica potępiona

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Gdzie diabeł nie może, pośle Wiktorię Biankowską

59 Link do recenzji

Hmmm, mogę napisać tylko tyle, że już czekam na "Ja ocalona". Jak dla mnie najlepsza z dotychczasowej trylogii. Lekka, przezabawna lektura odprężająca. Polecam.

Trzecia część cyklu równie dobra, jak poprzednie. Wciągająca akcja.

Nie mogę powiedzieć, by "Ja, potępiona" mnie zachwyciła. Raczej trzyma poziom poprzednich części, czyli jest ok, ale bez fajerwerków. Taka lekka i niewymagająca lektura, która idealnie sprawdziła się do słuchania w trakcie wykonywania różnych czynności w domu :)
Ze wszystkich trzech książek tego cyklu najbardziej podeszła mi chyba pierwsza część.

Podoba mi się seria, fajnie napisana, zabawna i z polotem. Tym razem nasza pechowa diablica-anielica trafia do Tartaru, oj będzie się działo!

Ubolewam nad tym, że jest to ostatnia część tak niesamowitej trylogii :(

Świetna, jak i poprzednie tomy. Uwielbiam książki Pani Miszczuk.
Trochę irytowało to miotanie się głównej bohaterki pomiędzy "mężczyznami jej życia" .
Natomiast wprowadzenie do akcji Elżbiety Batory to już majstersztyk. "Fanom" tej postaci historycznej polecam książkę "Pani na Czachticach", którą napisał Jožo Nižnánsky

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po przeczytaniu drugiej części tego cyklu nie byłam przekonana, aby przeczytać tę część. Jednak bardzo się cieszę, że ją przeczytałam ponieważ ta część wywołała u mnie bardzo duże emocje. Jest napisana lekkim tekstem, który wciąga od początku do końca, ale przede wszystkim książka jest napisana humorystycznie. nie było momentu kiedy nie śmiałam się czytając ją. Polecam...

Czy warto przeczytać "Ja, potępiona"? Otóż warto. Autorka tworzy niesamowite książki, które szokują, przerażają i bawią jednocześnie. Lekkie pióro, wciągające intrygi, zabawne sytuacje to cechy powieści. Spotkanie z moimi ulubionymi bohaterami było czystą przyjemnością. Okazuje się, że zakochany Beleth, który uczyni wszystko, aby zdobyć Wiktorię, ma uczucia i wyrzuty...

Lekka, łatwa i przyjemna. Potrzebowałam czegoś po reportażu ciężkiego kalibru i to się okazało świetnym relaksem

Moja kolejna styczność z Panią Miszczuk.

Wiktoria Biankowska, trafia tym razem do Tartaru, w wyniku błędu diabła Beletha. Wiktoria bardzo szybko domyśla się, kto "pomógł" jej się tam dostać. W Tartarze, poznaje Kubę Rozpruwacza, Adolfa Hitlera, Nerona, którzy są Władcami Tartaru.

Wszyscy trzej są zachwyceni tym, że Wiktoria jest potężną byłą diablicą i z Iskrą Bożą....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje